PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463925}

W świecie Jane Austen

Lost in Austen
6,3 3 239
ocen
6,3 10 1 3239
W świecie Jane Austen
powrót do forum serialu W świecie Jane Austen

Uwielbiam "Dumę i Uprzedzenie", jednak muszę przyznać, że "Lost in Austen" oglądałam naprawdę z wielką przyjemnością. Z niecierpliwością czekałam na kolejny piątek i kolejny odcinek:) A dzisiaj nawet...jakoś tak smutno mi się zrobiło, że to już koniec:(
Wiem, pewnie zostanę skrytykowana, ale...tylko liczyłam na zakończenie DARCY-PRICE !;)) Bo ja po prostu traktuję "DiU" i "LiJ" jako dwa, różne wytwory:))
W każdym razie...mnie serial spodobał się bardzo;) Pośmiałam się trochę, a miejscami i wzruszyłam!:)

coconut_lady

Zgadzam się. Uważam, że serial był strzałem w dziesiątkę. Podobały mi się dialogi między Amandą, a panem Darcy'm. W ogóle Amanda była świetną bohaterką. W ostatnim odcinku płakałam, bo jakoś tam mi smutno było bez tego serialu. ;-)

ocenił(a) serial na 9
maaj_banes

Ja też się zgadzam! Super serial... ja sama nieraz marzę sobię, że wchodzę w świat jakiejś ciekawej książki albo filmu i w końcu ktoś wpadł na ten pomysł - w dodatku takiej boskiej książki :) Na pewno kiedyś znowu go obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones