PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839661}
6,7 59 357
ocen
6,7 10 1 59357
5,0 21
ocen krytyków
W głębi lasu
powrót do forum serialu W głębi lasu

Niewyjaśnione..

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś kto czytał ksiazke jest w stanie dokladniej opisac wątek smierci "Artura"? Dlaczego Dawid go zabil? I dlaczego zostawił tam napis "Paweł"?

Prosiłabym bez spekulacji, bo sama mam rozne teorie, chodzi mi o to co było zawarte w książce na ten temat.

oliiikk

Zabił go, bo chciał chronić córkę, a bał się, że wyjdzie na jaw, iż pomogła psycholowi wyciągając celowo Pawła z obozu i dając mu d..., będąc szantażowana, że świr ujawni materiały kompromitujące jej ojca.

ocenił(a) serial na 7
mmpm1

Taaak, juz wiem, ale dziekuje :)

ocenił(a) serial na 5
oliiikk

Ogladajac serial nie dalo sie tego wydedukować. W takim razie jeszcze bardziej ukazuje to straszne dziury scenariuszowe. Jesli tak było w ksiazce to czesc watkow mozna bylo umiejętnie dopiąć i byloby ok a tak wyszlo bardzo slabo.

ocenił(a) serial na 7
_che_

Duzo watkow zabraklo w serialu, nie wiem co tworcy mieli na mysli, planują drugi sezon czy tak chcieli to zrobic by kazdy siegnal po ksiazke. Patrzac jak Coben reklamuje ta produkcje mysle, ze postawili na to by ksiazka dodatkowo zaczela sie znowu sprzedawac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones