PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839661}
6,7 59 345
ocen
6,7 10 1 59345
5,0 21
ocen krytyków
W głębi lasu
powrót do forum serialu W głębi lasu

Kolejna polska produkcja której naprawdę nie musimy się wstydzić. Ba, mam nadzieję, że netflix wypromuje to należycie i wiele osób spoza naszej ojczyzny obejrzy ten serial.
Świetny soundtrack, nie miałem również problemu z dźwiękiem-choć profilaktycznie włączyłem napisy. Miałem dziwne wrażenie, że tylko W pierwszym odcinku, dialogi były delikatnie niezrozumiałe.być może później się przyzwyczaiłem do dykcji j głosów aktorów.

Jak na kryminał film był prosty, dla mnie jest to Plus, nie lubię mega skomplikowanych filmów.
Prosty lecz trzymający w napięciu.
Prosty lecz nieprzewidywalny.
Nie jestem ekspertem,ale gra aktorska w moim odczuciu stoi na wysokim poziomie,ciężko wskazać mi najsłabsze ogniwo, główny bohater na pewno jest najmocniejszym.

Naprawdę śliczne mamy kobiety.

Gdzieś przed oczyma przeleciał mi wpis gdzie ktoś narzeka na dluzyzny- ja ich nie odczułem,serial obejrzałem w jeden dzień,praktycznie na strzała i co tu dużo mówić

POLECAM

Ps1 gdyby to nie był Polski serial wachalbym się między 7 a 8.
Niestety, jestem przekonany, że ze względu na polskość wielu [w mojej opinii dziwnych i niedorzecznych ludzi] obniży swoją ocenę.

Ps2 czy ktoś kto przeczytał książkę jest mi w stanie odpowiedzieć?
Czy w książce też była ta LGBT [gejowska] intryga w lesie?
Liczę,że tak.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones