PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839661}
6,7 59 376
ocen
6,7 10 1 59376
5,0 21
ocen krytyków
W głębi lasu
powrót do forum serialu W głębi lasu

Ktoś wie ile będzie wątków lgtb+ ?
Jeśli mniej niż 3 to nawet nie oglądam i daje 1 gwiazdkę. Proszę o poważne odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 5
Przemek_Dz

A to jest istotne, ponieważ?

Przemek_Dz

Otóż nie ma żadnego. Jest natomiast antysemityzm co specjalnie nie dziwi. Taka była specyfika blokowisk w latach 90tych. Napisy Jude Raus były wszechobecne.

ocenił(a) serial na 7
marcin_zukowski

Nie wiem jak kolega uważnie oglądał, ale wątek gejowski jednak był i to dość istotny dla całej sprawy.

Ma_fw

Czyli netfliks pełną gębą

ocenił(a) serial na 7
Przemek_Dz

Ale bardzo się nie narzucał ten wątek. Btw. rozumiem, że nie obejrzałeś serialu, a wystawiłeś ocenę 1?

ocenił(a) serial na 7
Przemek_Dz

Przecież to jest adaptacja powieści, a w niej pojawił się wątek gejowski, więc co mieli zrobić? Wywalić go, żeby zadowolić takich dzbanów jak ty?

aira17

Czy ja Cię wyzywam od dzbanów? : )
Tolerancja pełną buzią.

użytkownik usunięty
Przemek_Dz

Z tym, że geje są tu czarnymi charakterami - mordercami i psychopatami.

marcin_zukowski

Jestem z rocznika 88 i żadnych takich napisów ani zachowań, jak te ukazane w serialu, nie kojarzę.

marcin_zukowski

W Polsce mieszkalo wtedy jakies 5 tysiecy Zydow, glownie w stolicy i napisy takie byly wszechobecne? Ludzie pisali "jude raus" w miejscahc, w ktorych w promieniu 300 km mieszkal jeden zyd? Jestes pewien, ze to nie ty robiles te wszechobecne napisy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones