PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839661}
6,7 59 357
ocen
6,7 10 1 59357
5,0 21
ocen krytyków
W głębi lasu
powrót do forum serialu W głębi lasu

Sporym błędem jest takie, a nie inne dobranie obsady. Agnieszka Grochowska gra bardzo podobną postać jak w jeszcze świeżym serialu „MOTYW”. Także tam chodzi o zaginięcie nastolatki w przeszłości, jest mnóstwo retrospekcji, a jej postać też jest podzielona na młodszą (w tej roli Agata Turkot) i starsza wersję (Grochowska). No i mamy to samo w „W głębi lasu”.
Podobnie z Czarkiem Pazurą. Widzimy go w drugo-trzecio planowej roli bogatego czarnego charakteru, ojca rozpasanego nastolatka. No przecież to też już było w równie świeżym serialu „ŻMIJOWISKO”.
Po co obsadzać aktorów w niemal takich samych rolach? Nie ma na rynku innych aktorów, którzy pasowaliby to tych ról?

ocenił(a) serial na 8
misiek_maciek_2

Tak, ja też to zauważyłem i bardzo mi to przeszkadzało. Także uważam to za duży błąd!

ocenił(a) serial na 7
misiek_maciek_2

A na dodatek Damięcki i Grochowska grali razem w Canal szpiegowskim serialu. Damięcki grał prokuratora w Wataha ..To fakt ze jakby ciągle te same twarze.Dlatego dobra robote robi młody aktor bo przynajmniej nieznany..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones