W garniturach
powrót do forum 9 sezonu

Bardzo ubolewam nad tym, że ten serial się skończył (mimo że wiem, że powinien, nie byłoby sensu ciągnąć tego w nieskończoność, bo te ostatnie sezonu już wiały lekkim absurdem), proszę więc o propozycje seriali podobnych. Dających taką samą dawkę emocji, z możliwymi do polubienia bohaterami, z nokautującymi plot twistami. Albo po prostu prawnicze warte obejrzenia :)

ocenił(a) serial na 6
straayheart

Polecam The good wife, Rake i how to get away with murder. :)

ocenił(a) serial na 7
Tekashikika

Gdzie obejrzę 8 i 9 sezon , na Netflixie jest tylko do 7 , pomożecie ?

ocenił(a) serial na 9
stefan44

8 teraz na Netflixie

ocenił(a) serial na 7
straayheart

Jak w temacie, to proste, żyj normalnie.

ocenił(a) serial na 9
straayheart

The Good wife i spin off, the good fight

straayheart

Też tak sądzę.

straayheart

Udało Ci się gdzieś znaleźć 9 sezon? Powstał serial pt. Pearson w którym gra kilku najważniejszych aktorów z Suits. https://www.google.pl/search?q=serial+pearson&sxsrf=ALeKk01xFNCleIe88ZIJb1Q9RJW3 uhcdhg%3A1625681194704&source=hp&ei=Ku3lYIPTKNOA8gL09JmYBw&gs_ssp=eJzj4tVP1zc0TM 8oSjbOys0zYPTiK04tykzMUShITSwqzs8DAJ0cCnw&oq=serial+peweson&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ 3dzLXdpei1ocBABGAAyBwguEA0QkwIyBAgAEA0yCAgAEAgQDRAeMggIABAIEA0QHjIICAAQCBANEB4yC AgAEAgQDRAeMggIABAIEA0QHjIICAAQCBANEB46BwgjEOoCECc6BAgjECc6BQgAELEDOggIABCxAxCDA ToLCC4QsQMQxwEQowI6BAguECc6BAguEEM6BAgAEEM6BwgAELEDEEM6BQguELEDOgcILhCxAxAKOgcIA BCxAxAKOgIILjoCCAA6CAguELEDEIMBOgQIABADOgUILhCTAjoFCC4QyQM6BggAEBYQHjoICAAQFhAKE B46BQghEKABOgcIIRAKEKABUOQMWPIyYKxDaAFwAHgAgAG5AYgBpAuSAQQxMC40mAEAoAEBsAEP&scli ent=mobile-gws-wiz-hp

foto_punisher

Udało, ale obejrzałam to już rok temu i nie pamiętam gdzie to znalazłam. Wydaje mi się, że wyszukując konkretne odcinki, znajdywałam je i przechodziłam dalej.

straayheart

Dzięki. Może gdzie je znajdę :)

foto_punisher

Już dodali 9 sezon na netflix ;)

straayheart

Wow, dziękuję Ci bardzo za wiadomość :) A ja straciłem 30zł. na oszukańczą stronę zalukaj gdzie faktycznie nic nie można obejrzeć :( https://zalukaj.nojo.tv//serial/w+garniturach-2011-585726

straayheart

Gorąco polecam The Rookie. Fajny serial o 45 letnim rekrucie w LA. Serial bardzo skupia się na aspektach życia codziennego. Wciągający! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones