SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Suits

2011-2019 42 min.
8,2 115 531
ocen
8,2 10 1 115531
50 330
chce zobaczyć
{"rate":7.66667,"count":3}
{"id":"585726","linkUrl":"/serial/W+garniturach-2011-585726","alt":"W garniturach","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/57/26/585726/7383459.2.jpg"}
Dzięki swojej fotograficznej pamięci i ponadprzeciętnej inteligencji Mike Ross zdobywa pracę u Harveya Spectera. Jednak firma, w której pracuje, zatrudnia jedynie prawników z Uniwersytetu Harvarda.
9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...
{"seasons":[9,8,7,6,5,4,3,2,1]}
134
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/W+garniturach-2011-585726/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/585726","link":"/serial/W+garniturach-2011-585726/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/585726","link":"/serial/W+garniturach-2011-585726/episode/ranking"}}
W garniturach
Spot nr 1 (sezon 7) 0:30

Mike Ross (Patrick J. Adams) jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej. Harvey Specter (Gabriel Macht), jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowegoMike Ross (Patrick J. Adams) jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej. Harvey Specter (Gabriel Macht), jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowego współpracownika. Jednakże musi on udawać, że ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda, ponieważ tego oczekuje od pracowników polityka firmy.

studio
Dutch Oven (niewymienione w czołówce) / Hypnotic / Universal Cable Productions
inne tytuły
A Legal Mind (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Meghan Markle zrezygnowała z występu w ósmym sezonie serialu oraz kontynuowania kariery aktorskiej ze względu na poślubienie księcia Harry'ego i wejście do rodziny królewskiej.
W pierwszym odcinku serialu, podczas sceny pobierania próbki moczu, drzwi w łazience zmieniają się z zamkniętych na otwarte kilkakrotnie w trakcie dyskusji o aktówce Mike'a.
W pierwszym odcinku serialu, gdy Harvey i Louis kłócą się o awans Spectera, jego marynarka jest rozpięta, po czym, gdy Harvey wstaje z kanapy nagle jest zapięta, chociaż mężczyzna cały czas trzyma ręce w kieszeniach.
 Bogactwo, Manhattan, przystojni mężczyźni w drogich garniturach i nieskazitelne kobiety, nigdy nie męczące się chodzeniem non stop w skrajnie wysokich szpilkach (!). W ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 93%
Seriali o prawnikach jest wiele. Kiedy pierwszy raz usłyszałam o nowej produkcji "W garniturach" nie robiłam sobie nadziei, że będzie się ona w jakikolwiek sposób ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 90%
Test wiedzy

Seriale prawnicze

Seriale prawnicze łączą silni bohaterowie. Sprawdźcie, ile o nich wiecie.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Polska Rzeczywistość

  luki356 ocenił(a) serial na

  Wyobrażacie sobie co muszą mieć w głowach tacy studenci prawa na pierwszym czy drugim roku kiedy naoglądają się #suits ? Widzą siebie na szczycie złota 44 w #warszawa czy Skytower we #wroclaw. Garniak za 10 patyków i sikor za drugie tyle. Rano golf z Solorzem, później szybka sprawa w sądzie i ... więcej

 • I po ostatniej samicy...

  qwwp ocenił(a) serial na 10 

  Wygląda na to, że 10'ego sezonu nie będzie. Przyznam, że zaskakująco dobry był ten 9, chyba gościnne występy Mike'a zrobiły robotę. No cóż- cukierkowo na koniec, ale skoro się ich kochało od s01e01, o trzeba kochać do końca. Dziękuję za wspólne lata z rodzinką SUITS :)

 • Louis Litt

  marzeni ocenił(a) serial na

  uwielbiam goscia. Lajdak straszny i gnoj ale ta jego mimika - no jest po prostu boski :)

 • 6x12 To jest dramat k...

  Azazel94 ocenił(a) serial na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • sezon 7 Sezon 7 na jakiej platformie

  tomashek_LDZ ocenił(a) serial na 10 

  Na Netflix The Suits skończył się na 6 sezonie. Wiadomo dlaczego nie ma kolejnych? Na jakiej platformie sezon 7 jest dostępny?

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.