SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2017 44 min.
7,0 2 266
ocen
7,0 10 1 2266
470
chce zobaczyć
{"id":"785425","linkUrl":"/serial/W+rytmie+serca-2017-785425","alt":"W rytmie serca","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/54/25/785425/7892002.2.jpg"}
Mateusz Damięcki w roli utalentowanego chirurga dr Adama Żmudy, który w wyniku konfliktu z szefem rezygnuje z pracy i... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"seasons":[5,4,3,2,1]}
65
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/W+rytmie+serca-2017-785425/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/785425","link":"/serial/W+rytmie+serca-2017-785425/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/785425","link":"/serial/W+rytmie+serca-2017-785425/episode/ranking"}}

Mateusz Damięcki w roli utalentowanego chirurga dr Adama Żmudy, który w wyniku konfliktu z szefem rezygnuje z pracy i postanawia pojechać do Afryki na misję z organizacją Lekarze bez Granic. Przed wyjazdem udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Nieoczekiwanie, w trakcie pobytu w malowniczym miasteczku dr Żmuda, dziękiMateusz Damięcki w roli utalentowanego chirurga dr Adama Żmudy, który w wyniku konfliktu z szefem rezygnuje z pracy i postanawia pojechać do Afryki na misję z organizacją Lekarze bez Granic. Przed wyjazdem udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Nieoczekiwanie, w trakcie pobytu w malowniczym miasteczku dr Żmuda, dzięki swojej dociekliwości i zmysłowi detektywistycznemu uratuje życie kilku ludziom, a innym popsuje szyki. Zamiast relaksu na urlopie czeka na niego spora dawka adrenaliny oraz niespodziewanych sercowych zawirowań za sprawą dwóch kobiet - aspirant Weroniki Nowackiej (Maria Dębska) i pielęgniarki Marii Biernackiej (Barbara Kurdej-Szatan). Którą z nich wybierze Adam?

studio
Artrama
inne tytuły
Recepta na miłość (tytuł roboczy) Polska
Więcej...
Zdjęcia do serialu nakręcono w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, Warszawie i Józefowie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Czy tylko mnie wkurza Baska Kurdej Szatan

  Anna_240 ocenił(a) serial na

  W tym serialu jest tak wredna że po prostu żal. Ta cała bohaterka zachowuje się tak jakby świat się kręcił wokół niej. Nie wiem kto gorszy ona czy ten synalek. Strasznie działa mi na nerwy i mam nadzieje ze Adam rzuci ta całą Marysię i wróci do Weroniki.

 • Dobry

  aniadolan1 ocenił(a) serial na

  Bardzo mi się ten serial spodobał. Prośba do twórców.....Pros zę nie zepsujcie mi tej przyjemności i nie kończcie po pierwszym sezonie... świetna gra Mateusza Damięckiego. Zawsze wiedziałam, że ma potencjał..Nawet Barbarę zdzierżę..

 • Odcinek 7

  Madzia15141

  Zawsze wiedziałam, że Eryk Lubos jest genialnym aktorem, ale to co zrobił w 7 odcinku to coś reweacyjnego! Tak zagrac emocje, jestem pod dużym wrażeniem!

 • Barbara Kurdej-Szatan

  julka3737

  Kurcze wszystko mi się podoba w tym serialu ale jakoś za nią nie przepadam. W sensie wydaje się miła i w ogóle ale jakoś nie lubię jej gry aktorskiej. Wolałabym ,żeby Adam był z tą policjantką.

 • Serial z potencjalem, ale dialogi go położą!

  Xenepos ocenił(a) serial na

  W zasadzie nie oglądam seriali, szczególnie od czasów, gdy we wszystkich telewizjach zapanowały Klan, M jak miłość, oraz klony tych seriali, te wszystkie polskie sagi apteczno-hotelowo-restauracyjn o-kościelne, itd., itp. Jednak dałem się jakoś wciągnąć w obejrzenie dwóch ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.