PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139916}

W.I.T.C.H. Czarodziejki

W.I.T.C.H.
6,5 5 864
oceny
6,5 10 1 5864
W.I.T.C.H. Czarodziejki
powrót do forum serialu W.I.T.C.H. Czarodziejki

kiedy byłam małą dziewczynką oglądałam tą kreskówkę, mimo, ze teraz jestem juz prawie
dorosła, wciąż domagam się więcej tego serialu, marzę o tym, by utworzyli 3 sezon i zastanawiam
się jakby to zdziałać. W.I.T.C.H. znów powróciło na antenę,moze wszyscy fani, ci młodsi i starsi by
się w to jakoś włączyli? :)

użytkownik usunięty
lukrecja123

Czy to co napisałaś jest nadal aktualne?

lukrecja123

też bym chiała 3 sezon np mogliby pokazać jak są wybory na nową wyrocznie albo jak Cornelia chodzi z Bratem Taranee a która czarodziejka była twoją ulubioną moja Taranee

gaga994

A ja kupowałam komiksy miałam do 80 numeru, być może jeszcze znajdę kilka na strychu ;) Serial zawsze leciał przed mszą w kościele w niedziele i wstawałam wcześniej zawsze żeby pooglądać ;D

lukrecja123

tak sobie z ciekawości czytałem i.... miał być 3 sezon; pod koniec drugiego sezonu przedstawili nowych przeciwników:
Raphaela Syllę (nauczyciel informatyki) i Riddla (jakiś telepata) - pracownicy Interpolu (heh rząd ich kraju zaciekawił się W.I.T.C.H.)

Predator17759090

A gdzie to czytałeś, jeśli można zapytać i oczywiście pamiętasz? :)

ann9785

https://witch.fandom.com/wiki/Raphael_Sylla (z tłumaczeniem na polski, bo polska fandom wikia tradycyjnie ma bardzo mało informacji)

ocenił(a) serial na 10
lukrecja123

Też chciałabym, żeby wróciła ta bajka i o jakiejś wcześniejszej godzinie, tak żeby więcej ludzi mogło to obejrzeć :)
Chętnie bym znów to obejrzała :)

ocenił(a) serial na 10
lukrecja123

Też bym bardzo chciała żeby ta kreskówka powróciła :(

Lena_158

ja tak samo ;(

ann9785

Ja też

ocenił(a) serial na 5
lukrecja123

z tego, co wiem, disney ma prawa, ale nic z nimi nie robi. szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones