Wataha (2014-2020)
Wataha: Sezon 2 Wataha Sezon 2, Odcinek 4
Odcinek Wataha (2014-2020)

Odcinek 4

57m
8,1 1 278
ocen
8,1 10 1 1278
Wataha
powrót do forum s2e4

Nie znalazłem innego tematu o tym odcinku, zakładam osobny.
Jakieś domysły, w co bawi się matka z dzieckiem? Swoją drogą Rebrow ma końskie zdrowie, trochę przesadzono z tymi jego eskapadami, i nurkowaniem w wodzie.

ocenił(a) serial na 8
wmbco

Czy ona po prostu nie wystraszyła się dokumentów (paszportów?) znalezionych w plecaku? Związku z tym uciekła, bo pomyślała ze Rebrow przeprowadza Ukraińców i jest 'złym'.

Co do nadludzkiego zdrowia Rebrowa, skojarzyło mi się to z drugim odcinkiem Belfra. Scenarzyści trochę przesadzają ostatnim czasem :)

pieetrek

Przestraszyła się. Teraz pewnie Rebrow wyprowadzi się z chatki, bo podejrzewa, że Ukrainka może go wydać.

golleador

Myślę, że go nie wyda, a on ich jakoś odbije z tego ośrodka. A chata z bunkrem i tak nie były idealnym miejscem do schronienia się.
Pewnie ogoli się i zacznie działać z panią Prokurator pod parasolem ochronnym...

pieetrek

Chyba nie o to chodzi, inaczej nie poczułaby się jak suka, która będzie leżała pod drzwiami. Skoro widziała grzywę, to może przez niego chce odnaleźć męża i chyba drugie dziecko (na zdjęciu była czteroosobowa rodzina).

ocenił(a) serial na 8
wmbco

Całkiem możliwe. Zostały tylko 2 odcinki do końca? jesli tak to szybko musi się teraz już dziać akcja.. zobaczymy może za pomoc Rebrowa dostanie on unniewinnienie albo poprostu te zarzuty wycofają bo znajdą winnego. Poza tym rozmawiał on przecieżz kapitanem i mu powiedział :"że szykuje się coś większego" a Ci uchodzcy to jest aby odwrocic uwagę co myślicie co to"coś większego"?

Magii_Mistrz

Gigantyczny przemyt "dopalaczy" lub wpuszczenie do Kraju ludzi którzy mają zdestabilizować sytuację. Wyobraźmy sobie sytuację, że do Polski trafiają nielegalnie byli politycy z krajów muzumańskich. Zaprzyjaźniają się z polakami przy władzy. Następnie otwierają się granice i mamy zalew przybyszów, znika 500plus, a powstaje zasiłek dla ofiar wojen i reperkusji. Polacy wyprowadzają się ze swoich mieszkań, wracamy na Alternatywy 4... To jest coś większego.

ocenił(a) serial na 8
wmbco

Bardzo ciekawe to co napisałeś:) poczekajmy jescze parę dni i zoabczymy co nam serial przygotował za rozwiązanie:) Myślę że każdy czeka na pojedynek Rebrowa i Grzywy:)

Magii_Mistrz

Ten pojedynek przeciągnie się do 3 sezonu ... tylko mam nadzieję, że nie za trzy lata. Powinni zaraz na wiosnę dać kontynuację, albo przynajmniej raz w roku wypuszczać z 15odcinków. Serial jest wysoko oceniany, ma dużą popularność jak na emisję w TV zamkniętej dla wielu. Bo nie wiem czy 1 sezon był gdzieś w otwartej udostępniony.

ocenił(a) serial na 8
wmbco

no tak, jeśli 3 sezon to iść za ciosem i nagrywać w 2018 :) tylko, żeby na fali popularności i na prawdę dobrej oglądalności nie zrobili z tego tasiemca:) i Rebrow będzie żył dekadę w Bieszczadach tak jak pewien Wietnamczyk w dżungli wysadzał tory bo nie wiedział, że wojna się już skończyła ;d

Magii_Mistrz

Dla mnie jak będzie poziom może być i 10 sezonów po naście odcinków.

ocenił(a) serial na 8
wmbco

niedziela dużo wyjasni, mam przeczucia, że złapią tego strażnika pogranicza, który im uciekł i zdradził podająć przez telefon przemytnikom informacje o obławie. Ukrainka z synem mimo wszystko nie wsypią Rebrowa ale bedzie musiał zmienić lokalizacje bo odnajdą jego domek. Grzywa zostanie za ukrainą aż się uspokoi ( i tu może być kolejny sezon jak piszesz) a dzięki przysłudze Rebrowa, Kalita pomożę znaleść doktorkę.

Magii_Mistrz

Ale ten strażnik przecież już się przyznał, że zdradził.

ocenił(a) serial na 8
wmbco

Czy ja dobrze widziałem ? Na zdjęciach które potargał Rabo w swoim mieszkaniu ( ten strażnik który zdradził ) widać jak Grzywa brzydko mówiąc robi mu dobrze ??

Pietrek_13

To było zdjęcie zrobione w pierwszym sezonie. Nie pamiętam kim był ten drugi, ale to jakaś impreza firmowa była.

ocenił(a) serial na 8
wmbco

A pamiętasz w którym to docinku było ? Pamięć mnie zawodzi i nie przypominam sobie czegoś takiego.

Pietrek_13

Raczej przedostatni. Świętowali coś ważnego. Albo ktoś odezwie się z lepszą pamięcią, albo trzeba będzie powtórzyć pierwsze odcinki :)

ocenił(a) serial na 8
wmbco

Przepierdzieliłem 3 ostatnie odcinki z pierwszego sezonu. Faktycznie w ostatnim odcinku jest mała popijawa w drewnianej knajpie, ale tam żadne zdjęcia nie były robione. Jest tam kilka ujęć z knajpy i tyle.

Pietrek_13

Wiem, że była taka akcja. Zapytam kilka osób co oglądały 1sezon, może pamiętają ten odcinek.

wmbco

Scena z tego sezonu, spotkanie przypadkowe w barze z Cinkiem i jego ekipa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones