PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

8,1 10 1 106983
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
"Wataha" - najlepszy polski serial produkcji HBO i bez dwóch zdań najdorodniejszy owoc transferu tzw.... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Drugi sezon "Watahy" kontynuuje historię z pierwszej części. Bardzo dobrze podejmuje wcześniejsze wątki oraz umiejętnie wprowadza nowe. Fabuła uzyskuje szerszy kontekst, a największe zalety poprzedniej serii nabierają tu jeszcze większej mocy. więcej
Trzeci sezon opowieści o pogranicznikach z Bieszczad ma jeszcze bardziej mroczny i posępny klimat od wcześniejszych. Cały czas nawiązuje do wybuchu, w którym zginęli funkcjonariusze na początku pierwszego sezonu i roli, jaką odegrała w nim Ewa Wityńska, narzeczona głównego bohatera Wiktora Rebrowa. więcej
Bieszczady są szczególną częścią naszego kraju. Z jednej strony stanowią przysłowiowe miejsce ucieczki od codzienności mieszkańców dużych miast. Z drugiej są kojarzone jako region niezbyt zamożny, stanowiący pierwszy przystanek przybyszy ze wschodu. Ludzi często przekraczających granice Strefy Schengen niezgodnie z obowiązującymi przepisami. I to bieszczadzkie realia i krajobrazy są największym atutem "Watahy". więcej