PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877761}
7,5 82 368
ocen
7,5 10 1 82368
6,6 18
ocen krytyków
Wednesday
powrót do forum serialu Wednesday

Mimo , że serial jak dla mnie nijaki, bez klimatu to daje 3 bo coś tam z Adamsów jest ale ogólnie tak słabo dla mnie. Może dlatego, że wychowałem się na tych Adamsach z lat 90. Był klimat, był niepokój a nawet strach a tutaj taka nowoczesna rodzinka w dobie Instagrama, Facebooka, tiktoka. Główna bohaterka mdła,typowa,pogubiona nastolatka. Nie budzi żadnych emocji.

ocenił(a) serial na 8
dawid_maniura89

Wydaje mnie się, że to nie miał być odgrzewany kotlet a pomysł na rodzinę Adamsów w nowej formie. Już w pierwszym odcinku główna bohaterka krytykuje social media, więc są przemycane różne treści. To, że wieje nowoczesnością nie oznacza, że nie pojawia się krytyka ad. tego nowoczesnego świata.;)

ocenił(a) serial na 8
dawid_maniura89

A dla mnie za to świetnie oddaje klimat komiksów z lat 60 gdzie generalnie parodia goniła parodię. Podobnie jest tutaj tylko uwspółcześnione.

A format musiał być inny. To serial typowo pod nastolatków, a nie kolejny rodziny sitcon których powstawała cała masa w tamtych czasach ( flinstonowie, jetsonowie, rodzinna adamsów etc). Kwestia mody.

Tak! Najpierw były krótkie komiksy potem serial z lat 60, a na końcu filmy i kolejne odsłony serialu.

Chociaż odrobinę brakowało mi tego sadyzmu u głównej bohaterki... no ale tu na 1 plan pojawił się wątek kryminalny.

Gierrapa

O dokładnie! Sadyzmu, taka opętana, bezwzględna no i mroczna w zachowaniu a mamy Sherlocka Holmesa z warkoczykami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones