PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877761}
7,5 82 368
ocen
7,5 10 1 82368
6,6 18
ocen krytyków
Wednesday
powrót do forum serialu Wednesday

Serio ??? Ten serial to dla Was arcydzieło 10/10
Najlepsze że gdybyście mieli w realu taką koleżankę w klasie to byłaby wyrzutkiem, odmieńcem i byłaby gnębiona przez rówieśników

Noigel

Z tym gnębieniem byłbym ostrożny, z taką charyzmą, bezwzględnością i umiejętnością walki, raczej baliby się jej i trzymali na dystans. A co do samego serialu, to pamiętaj że jest on adresowany głównie do młodzieży i pod tym kątem oceniając, można mu spokojnie dać 8/10. Oczywiście do filmów z lat 90, nie ma nawet podbicia.

Noigel

Zgadzam się . To już lepszy Harry Potter, bo to jest właśnie trochę inne dziecko , które z czasem kształtuje swój charakter i można się z nim utożsamiać . Natomiast tutaj główna bohaterka jest tak przerysowana i nieprawdziwa , że nie da się jej lubić ani jej kibicować . Wiem, że ma być ironiczna i sarkastyczna, ale wszystkiego w niej za dużo . Jest tak utalentowana i tak naj, że aż się niedobrze robi. Ale jak już kiedyś wspomniałam , widocznie do serial wyłącznie dla młodzieży a ja jestem za stara. Może i tak być .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones