PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877761}
7,5 82 368
ocen
7,5 10 1 82368
6,6 18
ocen krytyków
Wednesday
powrót do forum serialu Wednesday

Dałem się nabrać na szum wokół serialu, nazwisko Burtona. Jak dla mnie wszystko w tym serialu było na siłę: humor, relacje, kreacje. Miałem naprawdę nadzieję na coś świeżego, a tymczasem same oklepane motywy. Byłoby to do przełknięcia, gdyby przynajmniej główny bohater był barwny. W Deadpoolu się to udało, tymczasem profesor Środa zaczyna być nudna około drugiego odcinka, a jej merysułowatość w żaden sposób nie przykrywa scenariuszowej i reżyserskiej nędzy. I jeszcze ta Christie. Już w Grze o tron była nie do zniesienia i nadal nic jej nie ratuje. Szkoła dla odmieńców, choć stanowi obecnie nośny temat, bo młodzież przeżywa te sztucznie wywołane problemy z tożsamością, okazuje się kiepskim tłem dla głównej bohaterki. Jakoś traci na wyjątkowości. A już rozwiązanie akcji swom tempem i kreowanym napięciem woła o pomstę do nieba. Serial w sumie niepotrzebny i nieciekawy. Strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones