PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877761}
7,5 81 273
oceny
7,5 10 1 81273
6,6 17
ocen krytyków
Wednesday
powrót do forum serialu Wednesday

Serial dla nastolatków

ocenił(a) serial na 4

Ot typowy serial dla nastolatków chodzących do szkoły i przeżywających okres dojrzewania. Problemy, głupie intrygi, śledztwa, rywalizacja, miłość. Nie ma tu niczego z Addamsów prócz charakteryzacji głównej bohaterki.

ocenił(a) serial na 4
kacz00szka

Dahmer to mistrzostwo oprócz ostatnich 2 ostatnich odcinków co są totalna pomyłką,a na Wednesday to się dobrze śpi

ocenił(a) serial na 5
fukkheis

Na tego typu opinie ludzie mówią że przecież to nie Rodzina Addamsów tylko serial z punktem widzenia Wednesday… denerwuje mnie to potężnie xd chociaż utrzymajcie klimat rodziny by kontrast był rzeczywiście wyraźny.

Co podkreśla schemat teen drama? Zakochany artysta-stalker który nie jest szczery, wyzywa dziewczynę która mu się podoba a potem po wszystkim nagle wszystko jest okej. Co najdziwniejsze, dla Wednesday, która jest mistrzynią utrzymywania dystansu, także

Cukierkowa terapeutka… wiem, że to miał być kontrast, ale po prostu mi się to bardzo nie podoba

Serial oczywiście ma pozytywne aspekty. Ogląda się za jednym tchem ale niektóre szczegóły po prostu męczą i zabierają przyjemność z oglądania. Zdecydowanie było to coś nowego jeśli chodzi o sam klimat itp ale jednak nie nazwałabym tego bardzo dobrym serialem

ocenił(a) serial na 7
fukkheis

Zgadza się, dla nastolatków. Cóż z tego? Rodzina Addamsów od pierwszego filmu była bajką z przymrużeniem oka. Porównując to do fali współczesnych, syfiastych, seriali Wednesday lśni jak perła.

fukkheis

Faktycznie nie jest to Lot nad Kukułczym Gniazdem, a zdecydowanie bliżej tej produkcji do Scooby Doo, ale sama Wednseday jest tak zajebista, że serial po prostu ogląda się z przyjemnością. Jak ktoś jest jeszcze miłośnikiem Bartona, muzyki Elfamana to musi się podobać, nawe starcowi. Do tego nastolotaki nie są tu karmione LGBTową propagandą(dwie mamusie to mały pikuś przy dzisiejszych produkcjach), więc kolejny plus.

ocenił(a) serial na 7
Luk33

Patrz na propagandę w której istnieją miliardy ludzi. Nieśmiertelni ludzie którzy nigdy nie umierają, modlą się do różnych bogów, aby przez wieczność sie modlić. Inni z tego drwią ale nic w zamian nie wymyślają. Na pytanie:, co było pierwsze jajko cz kura nikt nie potrafi odpowiedzieć. Nie przejmuje się tym nauka, religia, filozofia, kino.

Za to podoba mi się ten serial. Jego świat jest prosty, propagandowy. Lepiej być w takiej telewizyjnej propagandzie niż życiowej.
Serial dla odprężenia.

Motis12

Kura, jest to oczywiste...

fukkheis

Koleś krytykuje serial że jest dla młodzieży kiedy jest dla młodzieży i co najlepsze młodzieży się podoba. Czy to forma demonstracji tęsknoty za czasami młodzieńczymi?

ocenił(a) serial na 4
Rafal_Joinerowsky

Nie jest tylko dla młodzieży i nie całej młodzieży się podoba. Takie ogólniki może sobie na języku polskim w podstawówie sypać, koleś. Raczej nie, jestem dużym dzieckiem, żyje pięknie, nie tęsknie za niczym.

fukkheis

Aktorka do roli pasuje najmniej. Nie jest nawet blada

marisols

Można by to nadrobić charketyrazja ale serial typu Adams oglądało się dla absurdalnego humoru mi tego brakuje w produkcjach od Netflix.

ocenił(a) serial na 8
ChubakaCieLubi

Niby sie z Tobą zgodzę, aczkolwiek... I tak się przyjemnie oglądało.

marisols

Nie jest blada to mało powiedziane. To latynoska o ciemnej karnacji i wielkich ustach XD

fukkheis

Mam wrażenie, że komentują ten wątek fani 40+ klasycznego Soku z żuka i są zdziwieni gdzie styl Bartona? To jest netflixowy serial młodzieżowy dla widzów 12+ z lekkim nawiązaniem do rodziny Adamsów. Ktoś na necie nawet zrobił porównanie ile w Wendsday jest scen a La Harry Potter o Czara Ognia. Serio, to więcej z HP ma wspólnego niż z filmami Burtona. Wg mnie bardzo dobry, ale to magiczna młodzieżowka z magicznymi akcentami :)

ocenił(a) serial na 3
fukkheis

tzn ten serial jest po prostu strasznie tandetny, probowalem go obejrzec ze wzgledu na tima burtona, ale wymieklem przy drugim odcinku, typowy kicz dla pokolenia netflixa

ocenił(a) serial na 10
fukkheis

Bzdury. To, że nastolatkowie są osadzenia w głównych rolach nie oznacza że jest tylko dla nich. Serial jest wspaniały. Fabuła jest bardzo ciekawa, oprawa wizualna to mistrzostwo. Bohaterowie to nie wszystko. Według twojej logiki Stranger Things też jest dla nastolatków , mimo że dorośli grają tam równie ważną rolę. Jeżeli komuś to nie przeszkadza to nie widze problemu żeby ten serial obejrzeć.

ocenił(a) serial na 5
Robson293

"(...)oprawa wizualna to mistrzostwo".
Mam nadzieje, że nie chodzi o wygląd tego potwora, który wygląda jak słaba parodia Golluma.

Robson293

Mam 50 lat i jak na razie trzy odcinki za sobą - świetnie się jak dotąd bawię!

fukkheis

Też mam takie zdanie. Obejrzałem dwa odcinki, na więcej nie mam ochoty. Trochę lat minęło, trochę zmieniły mi się wymagania i nie mam już zbytniej ochoty oglądać kolejnych dzieciaków i ich szkolnych problemów, bez względu na setting, postacie, czy reżyserów, które w tym siedzą. Czas nie jest z gumy, wybór dzisiaj jest ogromny i nie ma co tracić czasu na produkcje, które nie łapią tym czymś. Nie każdy musi lubić wszystko, ale każdy ma prawo do wystawienia swojej subiektywnej oceny. Ja dałbym 5+/10 Nie dla mnie to, więc szukam czegoś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones