PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Cześć nazywam się Kasia, obejrzałam 3 sezony Veroniki i jestem zawiedziona, że nie ma 3 serii ale nie o to tu chodzi. Mam kilka pytań. Oglądam ten serial z napisami i nie wszystko jest przetłumaczone.
1 rzecz o którą chciałabym zapytać to, bodajże w 1 sezonie Eli Navarro "Weevil" włamał się do domu Lily Kane i zabrał stamtąd różowy długopis dlaczego? O co w tym chodziło?
2 rzecz to, że w 2 sezonie Aaron Echolls poprosił Kendall Casablancas aby zrobiła dla niego przysługe i wtedy ona w pokoju hotelowym Logana do lała czy co tam zrobiła coś pod prysznic? Co ona tam tak naprawdę zrobiła i po co? Brosze odpiszcie to mnie zadręcza;) I czy ktoś wie skąd mogę ściągnąć Veronice Mars z lektorem? wszystkie 3 sezony? Z góry dzięki:)

kwoloszyn16

obejrzyj jeszcze raz

za krótki <br/>

Scheinwerfer

oglądałam to już kilka razy i dalej nie rozumiem. Skoro ty wiesz to mi to powiedz.

ocenił(a) serial na 10
kwoloszyn16

ad 1: zabrał różowy długopis ponieważ była w nim karta z sekretną wiadomością (chyba nie było wyjaśnione co zawierała dokładnie)
co do punktu 2 to nie skapowałem pytania, napisz jakoś inaczej :)
a co do trzeciego to peb.pl

ocenił(a) serial na 8
kwoloszyn16

"rzecz to, że w 2 sezonie Aaron Echolls poprosił Kendall Casablancas aby zrobiła dla niego przysługe i wtedy ona w pokoju hotelowym Logana do lała czy co tam zrobiła coś pod prysznic? Co ona tam tak naprawdę zrobiła i po co? Brosze odpiszcie to mnie zadręcza;"

to chodziło o to ze ona wzieła z pod tego prysznica włos duncana zeby go wrobic z zabojstwo lilly na zlecenie ojca logana(zeby go oczyscic z zarzutów)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones