PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232988}

Westworld

7,9 108 440
ocen
7,9 10 1 108440
6,6 14
ocen krytyków
Westworld
powrót do forum serialu Westworld

S01E10 - Finał

ocenił(a) serial na 9

Niestety to już koniec pierwszego sezonu wspaniałego serialu. Twórcom należą się gratulacje, ponieważ ze względu na czas trwania odcinka, można go nazwać filmem. Mnóstwo odpowiedzi, bunt oraz delikatna furtka do nowego sezonu, który dopiero za dwa lata.

Gratuluję forumowiczom, których teorie okazały się być rozwiązaniem zagadki.

Jak wasze wrażenia?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sunbreathe

Obejrzyj to sie dowiesz, proste

ocenił(a) serial na 10
Sunbreathe

Najlepiej dać 1 gwiazdkie po 3 odcinkach, gratki :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
suszyMie

Ty za to dajesz jednym z lepszych produkcji, jakie kiedykolwiek powstały, słaby oceny. Jaka różnica jest więc w Twoim ocenianiu, a ocenianiu innej osoby?

ocenił(a) serial na 5
KriG14

żadnej porządnej produkcji nie wystawiłem słabej oceny.
szach i mat.

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

Porządnej w Twoim mniemaniu.
Wszystkie oceny na tym portalu powinny być raczej subiektywne. A w tych dwóch Twoich wypowiedziach przeczysz sam/sama sobie

ocenił(a) serial na 10
suszyMie

To czemu w takim razie Interstellar ma 6 ?

ocenił(a) serial na 5
Jurigag

bo nie zasługiwał na więcej

ocenił(a) serial na 10
suszyMie

Tylko że jest to jedna z lepszych produkcji Sci-Fi jakie kiedykolwiek powstały, jak najbardziej zasługuje na więcej, tj 8+, mniej po prostu świadczy o twoim kiepskim guście i tyle.

ocenił(a) serial na 5
Jurigag

niezły brecht

sam się zaorałeś i nawet nie będziesz w stanie tego zrozumieć :]
może kiedyś w przyszłości.

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

I Tobie ktoś niby płaci za to, że oglądasz i oceniasz filmy/seriale? Sam gimbusiarski poziom wypowiedzi jaki tu prezentujesz skłoniłby mnie do wywalenia Cię na zbity ryj z jakiegokolwiek opiniotwórczego serwisu....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
suszyMie

Dobrze gadasz, nie słuchaj tępych którzy oceniają filmy za wybuchy i efekty

Jurigag

Mi się bardzo podobał Interstellar, ale zarzucanie komuś kiepskiego gustu na podstawie jego subiektywnej oceny filmu jest żenujące. Poza tym 6 to nie jest aż tak słaba ocena.

ocenił(a) serial na 5
Lu_Caulfield

Oczywiście.
Ocena 6 oznacza niezły film, choć nie wybitny.
Najwyraźniej niektóre dzieciaki jednak uznają tylko ocenę 10 albo 1, nic pośrodku ;)
Nawet przez chwilę miałem zamiar wyjaśniać swoją ocenę, ale doszedłem do wniosku, że przecież tutaj nie warto :]
Poza tym na forum Interstellar są tematy w których ludziska się wykłócają o ocenę, tam można łatwo wyszukać jakie wady widzowie mu zarzucają (jedne bardziej zasadne, inne mniej, a jeszcze kolejne w ogóle nietrafione).
Dla mnie mocne 6 (w porywach dobrego humoru mógłbym mu nawet dać 7, zwłaszcza za ścieżkę dźwiękową, której z przyjemnością słucham do dziś).

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Kariera Nikodema Dyzmy-9, Breaking Bad-4. Brechtam

ocenił(a) serial na 5
ashajro

Kariera Nikodema Dyzmy - 9, główna rola Romana Wilhelmiego na 10. Żaden aktor z BB nawet do kolan mu nie dorasta.
Ogółem, Breaking Bad na 4, w porywach do 5 - bo to dosyć tandetna historyjka, taka tania sensacyjka z pretensjonalnymi bohaterami, w sam raz dla podnieconych z wrażenia dzieciaków.
Ale co kto lubi, przecież nikt wam nie broni oceniać wysoko tylko współczesne amerykańskie produkcje rodem z holiłód, i nawet nie znać kina europejskiego, zwłaszcza tego trochę starszego :]

ps. no i na koniec mógłbym napisać w podobnym stylu: miodowe lata na 9? brechtam.

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Tylko performance aktorów się liczy? Na przykład praca kamery, która w BB jest na fantastycznym poziomie się nie liczy?

ocenił(a) serial na 5
ashajro

Wszystko się liczy, ale moja ocena to nie matematyczna wyliczanka i najistotniejsze jest ogólne wrażenie jakie dany film pozostawia, stąd nawet słaba pod względem technicznym produkcja może mieć wysoką ocenę, jeżeli tylko nadrabia innymi walorami.
I jakoś nie zauważyłem tej "fantastycznej" pracy kamery w BB, niczym szczególnym się nie wryła mi w pamięć, na tle innych współczesnych seriali i filmów.

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Kto w Zmiennikach starł na proch takich pachołków jak Kevin Spacey z HoC czy Bryana z BB?

ocenił(a) serial na 5
ashajro

Niespecjalnie wiem co w ten nieudolny sposób będziesz próbowała udowodnić dziewczynko, ale że jest to nieudolne to już widać na pierwszy rzut oka :D
Nikt nie starł na proch pachołków, których łaskawa byłaś wymienić, obaj zagrali nieźle, KS raczej lepiej niż BC, ale też nie ma co porównywać gwiazdora holiłudu do tego drugorzędnego aktora :]
W Zmiennikach natomiast wypadli dobrze lub bardzo dobrze w zasadzie wszyscy (zeznania w czasie rozprawy sądowej mistrzostwo), a całkowicie zmiażdżył konkurencję Rewiński w odcinku nr 4.
To czym przede wszystkim wybijają się Zmiennicy to scenariusz, każdy odcinek ogląda się z zainteresowaniem i wielką przyjemnością.
No i muzyka Gintrowskiego jest bardzo klimatyczna.

Szukaj dalej dziury w całym, dzieciaku, może wreszcie coś ci się uda wykombinować :]

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Określając moją płeć wysłałeś się do więzienia. Poza tym nie mogę się zgodzić bo w 6 odcinku 3 sezonu chłopak od lemoniady który pojawić się na około 1/6 ms na trzecim planie bije w.w Rewińskiego na łeb.

ocenił(a) serial na 5
ashajro

co ty w ogóle wiesz o kinie dziewczynko ;p

Emmms poniżej już ci dobrze odpisał kilka dni temu: nie zesraj się :>

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Chłopaczku. Na pewno nie wychodzę z założenia "lepszej bo polskiej" wycierając przy tym wąsa umoczonego w harnasiu. Może tak fascynujesz się wszystkim, co powstało w PRLu przez nostalgie? Wnioskując po twoich ocenach 90% seriali/filmów polskich z czasów PRL>>>cokolwiek co wyszło z *tfu* hameryki.

ocenił(a) serial na 5
ashajro

wiem, że nie potrafisz zrozumieć, widzę jak się miotasz.
może kiedyś.

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

nie szczekajcie na siebie. ponoc o gustach sie nie dyskutuje. jedni lubia "bajki" w stylu breaking bad, lost prison break (jak JA), a inni nie. i tyle. po co krzyczec na siebie i uwazac ze moja racja jest bardziej wazna niz twoja?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Emmms

To do mnie czy suszy?

ocenił(a) serial na 5
ashajro

widzę że cię cycki bolą :D

użytkownik usunięty
suszyMie

przecież z tym gościem nie ma sensu się kłócić, skoro zwraca uwagę tylko na aktora pierwszoplanowego, ew. dla soundtracku..
W Polsce dalej jak w lesie i każdy film/serial na filmwebie ma od 1 ocenę niżej niż na imdb, właśnie przez takich wybitnych znawców kina.
brechtam

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

- To czemu w takim razie Interstellar ma 6 ?
- bo nie zasługiwał na więcej

Z taką odpowiedzią się jak najbardziej zgadzam.
Żadne tam dzieło stulecia, średni plus film S-F i tyle.

Ja dałem 7 za fajny klimat i muzykę, ale musiałem dużo wyrozumiałości okazać, żeby nie dać tyle co zamierzałem pierwotnie tzn. 5.

ocenił(a) serial na 10
Jurigag

Bo ma solidne podstawy naukowe których Twój przedmówca najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie pojąć.

ocenił(a) serial na 8
acidity

I widać do tego że scifi to nie jego gatunek, aż dziwne że wystawił " 5"

ocenił(a) serial na 5
jaca1969

bardzo lubię SF
dlatego oceniam je wysoko, czasem niestety zbyt wysoko w stosunku do jakości
i sporo mam w ocenionych takich filmów.

przewiduję, że i tak tego nie ogarniesz :]

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Na pewno nie ogarnę... :-( reprezentujesz dla mnie zbyt wysoki poziom intelektu

ocenił(a) serial na 5
jaca1969

nie łam się chłopcze, nie tylko dla ciebie.

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Przepraszam - nie będę już nigdy kwestionował twojego " znafstwa "

ocenił(a) serial na 5
jaca1969

słusznie.
popieram.

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Żyj w swoim świecie laleczko, bay :-*

ocenił(a) serial na 5
jaca1969

widzę, że ci mocno utkwiło w serduszku jak wczoraj nazwałem cię laleczką.

brechtam.

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Też chcę cię ładnie nazywać.
Cieszę się że mogę cie rozweselic przed snem

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

brechtam, brechtam, nie wiem dlaczego ale wydajesz się być takim typowym polakiem januszem haha
brechtam

ocenił(a) serial na 6
musiol

"z racją jest jak z dupą - każdy ma swoją"

Hektor_fw

pamiętam wersję z lektorem, który mówił "jak z odbytnicą" ,brzmiało grubiej, Woody Harrelson wczuł się w Larrego Flynta doskonale ;D

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

twoja stara to pantofel

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

karmicie trolla, internetowego zakompleksionego typa, typowe wypowiedzi i zachowanie gówna społecznego za które obniża ocenę Polaka.

ocenił(a) serial na 5
kulusus

Masz rację, Torguan to jakiś zakompleksiony troll, już mu nie będę więcej odpisywał.
:]

ocenił(a) serial na 5
suszyMie

suszyMie - zostałam Twoją fanką. Swoją drogą - czy niczym nie skrępowany, olbrzymi budżet na realizację obrazu to naprawdę wystarczający powód, żeby uznać coś za wartościowe? Dziury w fabule tak zgrzytają, że aż zęby bolą. Ogólnie trochę jak z "Atlasem chmur" - zbiór banałów w estetycznej, mocno przydługiej formie.

ocenił(a) serial na 5
Magdaryna

Racja.
Co do budżetu.
Jeżeli zaś chodzi o ACh, to już go słabo pamiętam, co oznacza że nie zrobił na mnie żadnego wrażenia - ani pozytywnego, ani negatywnego.

Za to Hydrozagadka super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones