PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232988}

Westworld

7,9 108 535
ocen
7,9 10 1 108535
6,6 14
ocen krytyków
Westworld
powrót do forum serialu Westworld

Po pierwszym odcinku spodziewałem się czegoś innego. Nie powiem, jestem zaskoczony, jaki kierunek objęli twórcy.
Ale do rzeczy.
Szkoda, że historia nie jest opowiedziana oczami tych nazwijmy to - ''ludzi robotów''.
Powoli moglibyśmy śledzić ich historię i z biegiem czasu, razem z nimi odkrywać prawdę-kim są, co robią, po co, gdzie i dlaczego? Tego typu historia trzymałaby widza w większym napięci, zżylibyśmy się z bohaterami, zaczęlibyśmy im kibicować w odkryciu prawdy itp. coś jak w filmie ''Wyspa''- Baya
A tak? Już w pierwszych minutach zostało to zaprzepaszczone. Dostajemy kawę na ławę i wszystko podane na tacy. Wyjawienie nam tajemnicy, sprawia, że trudno związać się emocjonalnie z ''ludzmi robotami'', kibicować im w sytuacjach zagrażającym ich życiu itp.
Szkoda, bo gdyby nie to, że od początku wiemy o co chodzi, serial mógłby być dużo lepszy, intrygujący, trzymający w napięciu. Z bohaterami na którymi by nam zależało...
Niemniej jest to tylko pierwszy odc. Serial zapowiada się nieźle, ale wydaję mi się, że mógłby o wiele lepiej.

ocenił(a) serial na 7
tomeczekxxx_fw

Nie zgodzę się, to że wiemy już że niektórzy są androidami, nie przeszkadza w tym, by mieć wobec nich jakieś pozytywne bądź negatywne odczucia. Zapewne z każdym odcinkiem postacie zaczną się rozwijać (a androidy wygląda na to, że zaczną być co raz bardziej ludzkie).

ocenił(a) serial na 8
tomeczekxxx_fw

Napisz scenariusz do sezonu 2:-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones