serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Więzy krwi

2001
25m
5,9 478
ocen
5,9 10 1 478
Fabuła cyklu rozgrywa się współcześnie, a jego bohaterami są członkowie rodziny Bronowiczów. Pozornie niczym szczególnym nie różnią się od tysięcy innych, polskich... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Więzy krwi zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Fabuła cyklu rozgrywa się współcześnie, a jego bohaterami są członkowie rodziny Bronowiczów. Pozornie niczym szczególnym nie różnią się od tysięcy innych, polskich familii. Jednak przeszłość rodu kryje niewygodne i nie do końca załatwione sprawy, które po latach niespodziewanie znów stają się aktualne, mącąc kruchą harmonię w rodzinie.

dystrybucja
Syrena EG
tytuł oryg.
Więzy krwi
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

fajny serial szkoda że tylko 13 odcinków i szkoda że TVP1 ani TVP2 nie emituje tego serialu tylko TVP polonia.

Całkiem sympatyczny serial, trochę obyczajowy, trochę sensacyjny. Zupełnie nie rozumiem dlaczego TVP go wrzuciła na dno szafy i nie emituje. Chyba tylko raz był na antenie. Nie rozumiem dlaczego? Gdy tymczasem jakieś szmiry są powtarzane dziesiątki razy.

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 5

pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: tvp prehistoria, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

Troche nudny

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 7

Serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones