Natalia Rybicka 

6,5
4 075 ocen gry aktorskiej
Natalia Rybicka
Urodziła się w 1987 roku w Warszawie. Ma dwóch braci: Piotra (ur. 1989) i Pawła (ur. 1996). Od siódmego roku życia trenuje taniec sportowo-nowoczesny (dwukrotnie została mistrzynią Polski w Disco Dance Freestyle). Jako córka wodza Indian - nastoletnia Tygrysia Lilia, tzw. Tygrysica z lilią w zębach, tańczyła przez długi czas w musicalu "Piotruś Pan" w Warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Miała 14 lat, kiedy po raz pierwszy wystąpiła przed kamerą w telenoweli "Więzy krwi" jako piętnastoletnia Marysia Bronowicz, córka Józefa.

W 2001 roku pojawiła się w jednym z odcinków programu "Decyzja należy do Ciebie". Widzom serialu "Samo życie" znana jest jako niepokorna córka państwa Rowickich, siedemnastoletnia Agata. Jednak jej osiągnięciem aktorskim stała się drugoplanowa rola Iwonki, córki Haliny w filmie Ryszarda Brylskiego "Żurek". Za tę wstrząsającą kreację otrzymała Tarnowską Nagrodę Specjalną -Srebrną Statuetkę Leliwity oraz nominację do Orła, Polskiej Nagrody Filmowej. Pod koniec 2003 roku zagrała napaloną nastolatkę o imieniu Julia w jednym z odcinków serialu TVP1 "Lokatorzy".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 1 października 1986

miejsce urodzenia: Warszawa, Polska

wzrost: 164 cm

Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 2003 r. - "I'm still alive" - Alicja Janosz;
- 2008 r. - "Ławka" - Formacja Nieżywych Schabuff.
Była dwukrotną mistrzynią Polski w Disco Dance Freestyle.
W 2010 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

bdb sie zapowiada ciekawe jak bedzie w londynczykach...

Jak w temacie, według mnie zmarnowała potencjał świetnego filmu. Do roli femme fatale nie nadawała się w ogóle. Miała napisane świetne dialogi, a wypadała w nich sztucznie i w ogóle nieprzekonująco. Kiedy Pani Rybicka pojawiała się na ekranie, czułem się jakbym oglądał amatorkę w niskobudżetowej produkcji albo teatrzyk...

więcej

Patrze na nią przez pryzmat jej urody,która mnie urzeka(na szczęście lubi sceny erotyczne)

ładna, oby wiecej grala w TV , strasznie mi sie podoba:)

Mnie ona drażni.... Nie wiem dlaczego..... Amen