PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764656}

Wieczna miłość

Kara Sevda
8,2 1 350
ocen
8,2 10 1 1350
Wieczna miłość
powrót do forum serialu Wieczna miłość

Spoilery

ocenił(a) serial na 9

Jak w temacie :) Mam kilka pytań (jakoś tak lubię wiedzieć wcześniej) :
1. Kiedy Kemal dowie się dlaczego Nihan go porzuciła, i że jej małżeństwo jest farsą? Jak na to zareaguje?
2. Jak zareaguje Emir, gdy dowie się, co łączyło Kemala i Nihan?
3. Co łączy Nihan i Leyle?

ocenił(a) serial na 9
Villemo666Valo

Chciałam jeszcze zapytać o rodzeństwo Kemala. Czy mi się tylko wydaję, czy Zeynep i Tarik sporo namieszają?

Villemo666Valo

A rodzeństwo Kemala było po prostu zazdrosne o tzw sukces ulubionego syna rodziców. Tu jest problem jak równomiernie rozdzielić uczucia na swoje dzieci. Poza tym rodzeństwo nie dostrzegało cierpienia Kemala . widzieli tylko limuzyne i ładne biuro. A Kemal chętnie by to zamienił na inne życie. Człowiekowi jednak nie dogodzisz.....

Villemo666Valo

Kemal dowie się nihan sama mi powie ale minie jeszcze sporo odcinków. Emir dowie się niedługo albo już się dowiedział nie śledzę polskiej wersji oglądałam w oryginale. Leyla jest ciotka nihan, siostra jej matki. Rodzeństwo naprawdę sporo namiesza ale tylko dlatego że Emir ich wciągnie w swoja grę a oni za nim pojda.

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Dziękuję :) A możesz mi napisać coś o Ozanie? Czy wyjdzie na jaw to, co zrobił? Trafi do aresztu? Czy będzie się spotykał z Zeynep?
Czy Vildan się zmieni? Bo jak na razie to mam wrażenie, że ona kocha tylko Ozana, a w stosunku do Nihan jest bardzo oschła... i jeszcze to uwielbienie dla Emira xD

Villemo666Valo

tak wyjdzie. trafi do wiezienia i go zabija. ozeni sie z zeynep. vildan sie zmieni ale dopiero pod koniec serialu

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Szkoda :( Polubiłam go. Miałam nadzieję, że mu się ułoży... Kurde, mam ochotę udusić Emira, bo to przez jego chorą miłość do Nihan tyle osób cierpi :/ Mam nadzieję, że spotka go kara...

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Chciałbym zapytać - może trochę nietypowo - o 'pierwszy raz' Kemala i Nihan : twórcy nam, co nieco pokażą? Wydarzy się to w trakcie trwania małżeństwa Nihan i Emira? Nihan chyba będzie w ciąży? Jak zareaguje Emir?
I jeszcze pytanie o Banu : jak potoczą się jej losy? Teraz jesteśmy na etapie, gdy mówi Emirowi, że spodziewa się jego dziecka...

Villemo666Valo

niewiele pokaza, takie uroki muzulmanskich seriali. tak w trakcie malzenstwa emira i nihan. bedzie w ciazy a emir najpierw bedzie chcial zeby usunela ale pozniej zgodzi sie byc ojcem dla dziecka nihan i sam je pokocha jak swoje nawet bardziej obsesyjnie niz nihan.
banu wyjdzie za maz za brata kemala, tarika :D

nunax4

To ja tez mam pytanie ;) czy emir pod koniec serialu zakocha sie w zeynep czy do konca bedzie z nihan

marta490

I jeszcze chce zapytac czy wreszcie wszyscy dowiedzą sie kto zabił ozana

marta490

nie zakocha. ale ozeni sie z zeynep

ocenił(a) serial na 8
Villemo666Valo

Z tego co kojarzę, to pierwszy raz był przecież na łódce w początkowych odcinkach. Polegli na łóżko w kajucie i zapewne był ciąg dalszy tylko w Turcji nie pokażą ;)

Villemo666Valo

To ja mam kolejne pytanie: poleciłabyś mi jakieś najszczęśliwsze momenty głównej pary? Nie chcę oglądać całego serialu, nie mam na to czasu, a poza tym przeczytałam gdzieś jakie będzie zakończenie i to kompletnie odebrało mi chęci. Dlatego chciałabym prześledzić sobie tylko jakieś najfajniejsze fragmenty.

kasial33136

jest wiele fajnych momentow ale nie wiem jak ci je polecic bo ja ogladalam w oryginale a z tego co wiem polska tv podzielila odcinki na krotsze

nunax4

Też do tej pory oglądałam w tureckich odcinkach, chodzi mi właśnie o jakieś najlepsze odcinki pod względem szczęśliwości (?) Kemala i Nihan, bo po poznaniu zakończenia chce to sobie jakoś osłodzić.

kasial33136

To zaden problem prawie w kazdym odcinku są szcześliwe sceny kemala i nihan nawet jezeli to ich wspomnienia a co ja mam powiedzieć wole emira i nihan a ich szcześliwe sceny znalazlam chyba ze 3 z czego dwie to halucynacje emira :D

marta490

https://m.youtube.com/watch?v=dPgw_5LmJCA
Dla tych co wolą emira i nihan

ocenił(a) serial na 9
marta490

Czy mógłby mi ktoś nakreślić losy Zeynep? Szperałam trochę w internecie i znalazłam kilka takich zdjęć, że normalnie szok xD Najpierw będzie z Ozanem, potem z jeszcze kimś (?), a na końcu z Emirem? Będzie miała dziecko? Jak Emir będzie ją traktował? Tak, jak Banu? Czy też coś do niej poczuje?

Villemo666Valo

Zeynep zakocha sie w emirze ,tak naprawde po to wyszla za ozana żeby być blisko emira i rozwalić jego związek z nihan ale emir tylko ją wykorzystywał pare razy prześpią sie ze sobą nawet przez jakiś czas nie bedzie wiadomo czy zeynep jest w ciązy z ozanem czy emirem po śmierci ozana zeynep poroni i bedzie chciala zeby emir jej pomógł byla w fatelnej sytuacji z domu rodzinnego ją wywalili mąż jej umarł dziecko straciła jeszcze okradli ją z pieniędzy ktore zabrała z domu ozana ale emir ją oleje jednocześnie bedzie trwało śledztwo czy ozan popełnił samobójstwo czy został zabity pojawi sie policjant hakan (chyba tak mial na imie) ktory zadurzy sie w zeynep w tym samym czasie emir bedzie chciał kontrolowac śledztwo przekupi tego policjanta i znowu uwiedzie zeynep ona niby wiedziala ze emir sie nią bawi ale nie mogla sie mu oprzeć no i ciągle liczyla na to ze emir rozstanie sie z żoną ,zeynep znowu zaszla w ciąze z emirem ktory chciał zostać ojcem ale zeynep nadal mial w dupie zresztą jasno jej mówil ze nigdy nie zostawi żony w tym czasie nihan złożyla pozew rozwodowy zostawila emira i wzieła ślub z kemalem wiec emir wziął slub z zeynep chociaz nadal kochal nihan przez caly czas zeynep probowala jakoś dotrzec do emira ale jemu odbiło i pogłebila sie jego obsesja na punkcje nihan ktorą probował sledzić jak juz jego ludzie ją znaleźli emir wybiegł z domu wsiadł do samochodu za nim wybiegła zeynep zeby go powstrzymać wbiegła na droge i potrącił ją samochod emir zawrocil zawiozł ją do szpitala ale zeynep poroniła później jeszcze emir probował uciec z zeynep zorganizował transport łodzią ale w drodze zeynep caly czas miala włączony telefon zeby kemal slyszal gdzie są i zatrzymał emira ale on to odkrył i zostawił zeynep poźniej wlasciwie sie nie widzieli bo to byla końcowka serialu

ocenił(a) serial na 9
marta490

O matko... Krótko mówiąc, dziewczyna zniszczyła sobie życie... Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :)

Villemo666Valo

Prosze bardzo ;) ogólnie relacja emira z zeynep bedzie trwala przez caly serial ona miala na jego punkcie taką samą obsesje jak emir w stosunku do nihan

marta490

A tutaj moje ulubione teldyski z nihan i emirem
https://www.youtube.com/watch?v=Qpa7tGrVIbM
https://www.youtube.com/watch?v=YaKCaIwT300
https://www.youtube.com/watch?v=-rRQoC99qV4
https://www.youtube.com/watch?v=7stiTdG3Xf8

Tych teldysków jest więcej, ale już nie chcę cię zamęczać :D

Villemo666Valo

Zejnep była głupia. Bez klasy. Emir doskonale o tym wiedział - kupiona sukienka, jazda limuzyną , koncert z uściskiem dłoni gwiazdy. To była tego rodzaju miłość. Zejnep była próżna. Można sobie przypomnieć jak zachowywała się gdy zamieszkała w rezydencji. To nie była kandydatka na księżną. Emir to widział,był wymagający. Nie ma części dalszej, ale wg mnie nigdy by nie zostawił dziecka Zejnep. Marzył żeby jego dziecko było wychowywane przez Nihan.
Emir cenił Nihan . Imponowała mu jej niezależność. Zapewne w wielu dziedzinach był skuteczny tylko Nihan nie potrafił ujarzmić . Była więc dla niego wyzwaniem. Inteligentna, dla mężczyzny którego kochała gotowa była na wszystko. Nawet nauczyła się gotować . Nas zwykłych ludzi może to dziwić , ale te stwierdzenia o księżniczce mają w tym filmie sens. Nie zależało jej na pieniądzach, więc kupowanie prezentów nic by nie dało. Emir próbował za każdym razem złamać Nihan , ale tez z tych starć wychodził pokonany, bo potrafiła nawet wyskoczyć przez okno. Była wybrana przez Emira jako dobre geny. W malutkiej Deniz widział tylko Nihan dlatego pokochał to dziecko - pewnie myślał ,że sobie ją wychowa i reprodukcja Nihan przynajmniej będzie go kochała. Dziecko stało sie substytutem. Myślę , że pozwolił Zejnep zachować ciążę, bo sobie wymyślił, że skoro pokochał dziecko Nihan, to Nihan pokocha jego dziecko. Tak tylko myślę, bo nie ma dalszego ciągu historii. Uwielbiam sceny gdy żebrze o uczucia jest wtedy jak zbity pies. Traci tą swoją ironię i pychę. No cóż zło jednak przyciąga, bo lubię mimo wszystko tę postać . Lubię też gdy dostaje po nosie. W ogóle podoba mi się ta kreacja, fajny aktor i świetnie obierają Emira jest jeszcze bardziej mroczny
Zejnep nie miała szans

marta490

Hej :) czytam twoje wypowiedzi i w pełni sie z nimi zgadzam. W końcu jakiś fan Emira, bo ogólnie to jesteśmy na wymarciu :D Dociągnęłam do 12 boluma. Pózniej oglądałam już tylko urywki, oczywiście te związane z emirem. Wiadomo, relacje Emira z Nihan były mega toksyczne, ale kurde ile tam chemii było. Kręcił mnie ten związek. Przynajmniej coś się działo. Zaprzestałam póżniej oglądanie, bo czytałam komentarze w necie i z nich wynikało że Nihan ciąglę jęczy, a Kemal pieprzy poezje. kemalowi w tym serialu tylko białego rumaka brakowało. Moją ulubioną relacją była więż pomiędzy Emirem, a malutką Deniz. Normalnie ship życia dla mnie. Prywatnie Kaana nadal utrzymuje z Arvenką kontakt ♥ https://www.instagram.com/p/BoheFcUg9uF/?taken-by=world.karasevda
Pamiętam jeszcze jak odcinki wchodziły na youtube, a ja pierwsze co to sprawdzałam czy Kaan miał jakieś sceny z Nihan. Pózniej ta Nihan mnie drażniła, więc oglądałam jego sceny z Arvenką. Podobała mi się jego sceny z Zeynep. Chemię też mieli fajną. Kurdę byłam taka zła jak ona poroniła. I ta scena w szpitalu jak ona krzyczała, że zabił jej dziecko, a emir sie popłakał :////// Sory za takie rozpiski, ale wspomnienia wróciły :D

Mercik95

Znam większość filmików E&N ale dzieki ;)
Co do serialu to związek kemala z nihan chwilami przypominał bajke disneya ten gapi sie rozmarzonym wzrokiem ona patrzy za nim w dal ze łzami w oczach on ją ratuje jak ksiąze ona wali fochy i tak bez końca i te zamglone wspomnienia z czasow nastoletnich wspominane przez trzydziestoletnich ludzi ile można ,gdyby nie emir to tam by sie nic nie działo co do jego postaci to nie oszukujmy sie kazdy normalny facet z taką kobietą byłby świrem albo go wyśmiewała albo poniżala a potem dziwiła sie ze on reaguje wścieklością rozpuszczona panna ktora byla z tym facetem ktory aktualnie jej pasował jak bala sie o dziecko to leciała do emira zeby ją chronił dawała mu nadzieje do chwili az nie zadzwoniła do kemala wybadała sprawe ze tamten dalej ją kocha to jej sie odwidziało ze jednak ona woli kemala potem bała sie reakcji emira to leciala do niego znowu mowila ze da mu szanse zeby za chwile kombinować jak tu spotkac sie z kemalem i tak w kółko

ocenił(a) serial na 10
Villemo666Valo

Dużo osób pyta czemu Emir tak obsesyjnie zakochał się w Nihan.
Pewnie Ci co oglądali wyłapali ten moment - Emir, kiedy stracił matkę załamał się.
Opowiadał, że pewnego dnia w szkole przewrócił się i zdarł kolano. Jedyną osobą która go pocieszyła wtedy była Nihan. Na dodatek go nie lubiła.
Wtedy (jak on to opowiadał) zabliźnił swoją ranę osobą Nihan. Nie chodziło o sam fakt wywrócenia się, a o ból po stracie matki.
Wtedy już postanowił, że ona będzie jego.
Jakoś tak to było.

nadalka900

Ale nie każdy kto traci matkę zostaje mordercą. Za spust pociągnął Ozan ale cała intrygę uknuł Emir i to nie w obronie własnej, ale żeby posiadać i zniewolić inną osobę.Przypuszczam, bo film oczywiście swoje ramy czasowe, ale pewnie każdy chłopak, który tylko rozmawiał z Nihan dostawał łomot od zbiór wynajętych przez Emira. Postać jest jednoznacznie zła ale fajnie zagrana . Uwielbiałam miny Kaana
A mała dziewczynka zastąpiła nieżyjącego Ozana. To tak z miłości Emir dawał jej różne medykamenty.
Przypomnijcie sobie czy Kemal kiedykolwiek szarpnął Nihan ? Przecież był bardzo poraniony, obrażony odepchnięty . nie wiedział o szantażu więc mógł myśleć ,że to z powodu jego statusu Nihan wybrała Emira np dla drogiego pierścionka. My od początku wiemy, że było inaczej , ale on nie

Matylda_07

Nie kemal nie szarpał nihan od razu walił z grubej rury po tym jak nihan mu tlumaczyla ze ozan umrze w wiezieniu poszedł i z tej miłości wsadził jej brata do pierdla potem też jej nie szarpał za to uprowadził deniz nihan goniła go samochodem miala wypadek dobrze ze reanimacja sie powiodła bo nihan teraz gniła by w grobie obok ozana z tej kemalowej miłości
Co do szarpania nihan oczywiście zachowanie karygodne ale czy ktoś zwrócil uwage w jakich okolicznościach to było?emir znosił wiele publiczne upokorzenia od żony nawet w firmie kiedy na zebraniach zawsze byla przeciwko męzowi znosił wyzwiska rzucanie w niego pierścionkiem raz po pijaku nihan tak chamsko mu pojechała ze zawlókł ją pod zimny prysznic ,ale w końcu kazdy ma jakieś granice jak po raz setny nihan go upokarzała albo ostetacyjnie szła do kemala to puszczaly mu nerwy nie tlumacze go ale nihan wiedziala jaki jest emir po co dolewała oliwy do ognia nie kopie sie tygrysa a później sie dziwi że ugryzł jeszcze na początku starala sie ukrywac relacje z kemalem ale później to juz szlag trafial jak sie ją oglądało zresztą kemalowi robiła to samo raz dawala mu nadzieje pozniej wmawiala ze wrocila do emira jakby nie mogla powiedziec ze to udawane i narazie musi grać zeby uśpić czujnosc emira zamiast tego zrobiła impreze z odnawianiem ślubu numer z ukrywaniem tego ze jest ojcem deniz to osobny cyrk sama nakrecala emira zeby z nią ukrywał ten temat jednoczesnie piszać idiotyczny pamietnik o tym ze kemal jest tatą za chwile wpadała w panike ze kemal sie dowie i tak bez końca

ocenił(a) serial na 10
marta490

Drugi sezon to jest w ogole kołomyja. Najpierw pare odcinków szarpią się o Dejoz. Potem NAGLE temat się kończy i znów szarpią się o Ozana. Potem szarpią się o Nihan. Trochę mnie to śmieszyło ;D

ocenił(a) serial na 10
Matylda_07

Tak, tylko ru dochodzi jeszcze obsesja wpajana przez Galipa. Nie każdy kto stracił matkę, temu ojciec wpaja że jest królem świata i może mieć wszystko idąc po trupach. Emir biorąc slub z Nihan ma około 25 lat, czyli jakieś 20 lat wpajano mu że może mieć wszystko. Nic dziwnego, że dostał na dekiel.

nadalka900

Ja wyłapałam to samo powiedział zeynep i matce no i w scenie kiedy tufan chce go zabić kiedy asu upozorowała swoją smierć tufan chciał go za to zastrzelić przyszla nihan a emir nie mógł sie podnieść wtedy dokładniej wyjaśnia ze Bog zabrał mu matke ale wysłał nihan co nie zmienia faktu ze naprawde ją kochal widac to w ostatnich scenach kiedy leży w lozku z zeynep ale widzi nihan no i wtedy kiedy ma urojenia po postrzale w tej starej fabryce i prosi nihan zeby go pocalowala

marta490

Chciałabyś w realu taką miłość? ?
Nihan tego nie chciała . Czy moralnym jest zmuszać kogoś do miłości???
A ukrywanie zbrodni nie jest przestępstwem. o,że ta dziewczyna w grobie też miała bliskich . Ach taki sprytny Emir wyselekcjonował sierotę co nie zmienia faktu że trup był i trzeba było to wyjaśnić. Niestety rodzina Nihan poszła na układ z diabłem i dlatego tak potem cierpiała . z diabłem się nie negocjuje. Kemal zachował się akurat właściwie. My oczywiście wiemy że była to pułapka co nie zmienia faktu ,że zbrodnia była

kiedy leży w lozku z zeynep
No własnie kiedy leży z ...... kocha inną . Cudownie. Chyba jestem starej daty.

Matylda_07

Zaraz emir wyselekcjonował sierote obwiesił ją torebkami z krwią bo ona nigdy nie miała być zabita miała dostać kupe kasy i zniknąć on nie planował morderstwa tyle ze to był plan galipa ojca roku nie pamietasz ze kazal emirowi wyjechac chyba do londynu a sam zadeklarowal ze wszystkim sie zajmie emir wrocił na gotowe mial być tylko w domku z ozanem no i uzgodnil szczegoły z karen
Problem powstał jak jakimś cudem niemota ozan naprawde ją zastrzelił
Ukrywanie zbrodni jest przestępstwem tak jak skladanie fałszywych zeznań czyli np zapytana nihan czy widziala kiedyś ofiare powiedziałaby ze nie to już jest mataczenie i utrudnianie śledztwa zresztą emir tez to mowil ze cala rodzina za to odpowie ale za morderstwo pojdzie siedziec tylko ozan
Co do zeynep ona wiedziala na co sie pisze jak na ironie z nią jedną emir był szczery zawsze jej mowił ze kocha nihan a zeynep pomimo wszystko w to brneła na co liczyła?ze odmieni go za pomocą czarodziejskiej różdzki?ze jak bedzie go szantażowala dzieckiem to emir zmięknie przeciez on jej powiedzial ze zajmuje sie nią tylko dlatego bo nosi jego dziecko ktore bedzie chcial odebrać i wychować z nihan w niczym zeynerp nie okłamywał
No i na koniec oczywiście ze nie mozna nikogo zmusić do milosci przeciez ja nie twierdze ze emir to ksiaze z bajki zgadzam sie z tym ze był obłąkany pokaleczony emocjonalnie wychowany przez ojca potwora na psychopate ale ,, znajduje w nim też pozytywne cechy i widze go jako ofiare swojego ojca i tragicznego dzieciństwa

marta490

Morderstwo przygotował Emir. Sam wykrzyczał ,że ojciec miał to załatwić. Tatuś chciał bankructwem rodziców Nihan zmusić ją do ślubu. Emir przygotował wszystko , a pojemniki z krwią były tylko po to żeby dziewczyna zgodziła się wziąć udział w tej mistyfikacji. Chciał uśpić jej czujność. On zaplanował od samego początku zbrodnię.
Po ślubie którego kamieniem węgielnym było morderstwo mowy nie było o resocjalizacji Emira i miłości z Nihan. Przegapił wcześniejsze lata , ale w życiu jest tak ,że przeszłości nie da się zmienić.
Zgadzam się ,że Nihan ukrywała zbrodnię i to przestępstwo , ale życie ją za to pokarało. no więc jakaś kara jest

Matylda_07

Galip to przygotowal tyle ze dziewczyna nie miala byc zamordowana przez pierwsze odcinki emir jest przekonany ze nagraniami szantazuje go wlasny ojciec az galip sie wnerwił i zabrał mu nagrania z sejfu w banku byla tez scena kiedy nihan znalazla czesc nagrania kiedy emir umieszcza na dziewczynie torebki z krwią i przekonana ze ozan jest niewinny chciala zostawić emira a ten w panice dzwonił do ojca ze on jest szantażysta i ma mu wyslac reszte bo nie bedzie mial jak zatrzymac nihan potem jest scena na nabrzezu gdzie galip i emir sie umowili i znowu emir wykrzyczal ojcu ze zle wszystko przygotowal i od poczatku chcial miec nagrania zeby go kontrolować i wtedy galip sie wsciekl poprosił efsane o to zeby wykradla klucz do skrytki w banku i zabral emirowi nagrania zeby znaleźć prawdziwego szantazyste bo emir mu nie wierzyl to ze prosił rodzicow nihan o slub w zamian za ratowanie firmy to bylo pierwsze podejscie zresztą na miejscu zbrodni jako pierwszy nihan przywitał galip ze słowami "nic sie nie martw nasza rodzina sobie z tym poradzi"

ocenił(a) serial na 10
Matylda_07

Też mi się wydaje że te torebki to była dobra ściema. Inaczej dziewczyna nie wzięłaby broni do rąk, Emir dobrze wiedział, że broń jest naładowana, taki głupi to on nie jest.

marta490

W tym filmie jest kilka KARA SEVDA
Asu do Kemala
Emir do nihan
Kemal do Nihan
Zeynep do Emira
Hakki do matki Emira

ocenił(a) serial na 9
marta490

A czy Zeynep w końcu urodzi to dziecko czy nie?

NaomiClark_

Nie ,za pierwszym razem poroni uciekając po śmierci ozana za drugim razem poroni jak potrąci ją samochod kiedy wybiegnie za emirem

marta490

https://m.youtube.com/watch?v=lZeD-kYFZB4 scena kiedy zeynep traci dziecko emira

Villemo666Valo

Pytanie do tych co ogladali uwaznie co sie stalo z galipem na końcu?on dostal dozywocie?po tym jak juz byl w wiezieniu zaatakowal nozem tarika i mieli dodac mu do wyroku probe morderstwa nie oglądalam tak dokladnie wiec nie wiem ,to samo z asu kiedy juz uciekła z psychiatryka i w tej starej fabryce przetrzymywali nihan przyszla policja aresztowali ją i gdzie trafiła?do więzienia czy do psychiatryka?i jaki to byl wyrok?też dozywocie?

ocenił(a) serial na 9
marta490

Chciałbym zapytać, kiedy Kemal dowie się, że Nihan urodziła jego córkę? Kiedy relacje Kemala i Nihan się poprawią? Czy rodzice Zeynep dowiedzą się o jej związku z Emirem? Czy Fehime - matka Kemala przekona się w końcu do Nihan?

Villemo666Valo

Kemal zrobi badania DNA bez wiedzy nihan i emira namowi leyle zeby wzieła smoczek z domu emira zeby miec pewnosc sam tez włamie sie do domu emira po włos deniz to jest 51 odcinek turecki ,relacje kemala i nihan poprawią sie dość szybko kemal zacznie grzebac w sprawie ozana zrozumie że to nie było samobójstwo tylko morderstwo powie o tym nihan i razem bedą starali sie odszukać morderce ozana,rodzice kemala dowiedzą sie o zeynep i emirze matka zobaczy jak zeynep caluje emira w samochodzie przed ich domem zrobi zeynep awanture z powodu ojca ktory miał juz zawał pani fehime przez jakiś czas utrzymywała to w tajemnicy ale nie wytrzymała i wykrzyczała wszystko na rodzinnej imprezie i ojciec wywalił zeynep z domu fehime bardzo polubi nihan bedzie traktowała nihan jak córke ale dopiero po tym jak dowie sie że deniz to jej wnuczka i obie są trzymane w domu emira na siłe

ocenił(a) serial na 9
marta490

Dzięki, chciałabym jeszcze spytać o tego policjanta Hakana - dlaczego on pomaga Emirowi, dał się zastraszyć? Nie mogę też rozgryźć tego całego Ayhana - po czyjej on jest stronie? On zwiąże się z Leylą?

Villemo666Valo

Jedyną rodziną hakana jest młodszy brat ktorego wychowuje oni chyba nie mają rodzicow ,emir szantażuje go tym bratem najpierw zatrudni go jako szofera nihan zeby mieć go na oku a w późniejszych odcinkach przerwie ślub hakana z zeynep przystawiając pistolet do glowy chłopaka tylko po to zeby podczas ceromonii hakan powiedzial ze rezygnuje ze slubu ,ayhan jest po stronie kemala pod koniec serialu wezmie slub z leylą kupią nowy dom i nawet bedą rozmawiać o adopcji dziecka

ocenił(a) serial na 9
marta490

Dziękuję, jeszcze chciałam spytać, czy Kemalowi uda się naruszyć pozycję Emira ( bo on po wyjściu z więzienia jest strasznie żądny zemsty)?

Villemo666Valo

Emir straci wszystko ojciec pojdzie do więzienia siostra do psychiatryka holding zbankrutuje nihan weźmie z nim rozwod i odejdzie z deniz straci też poyraza na samym końcu emir bedzie wrakiem czlowieka i dopiero wtedy mu odbije o ile teraz jeszcze jest szansa jakoś z nim rozmawiać to po odcinku 70 tureckim jest już rasowym psycholem ktory stwierdził że kemal stworzył azraela i teraz rozpęta sie piekło siedział w domu z oknami zabitymi dechami chciał żywcem spalić zeynep zmusić nihan do zastrzelenia kemala on juz wiedział od rozwodu z nihan że to koniec nie chce zbytnio spoilerować ale stanie sie potworem

ocenił(a) serial na 9
marta490

O matko, to będzie ostro! A co stanie się z matką Emira, bo gdzieś podpatrzyłam, że ona wybudzi się ze śpiączki...

Villemo666Valo

Obudzi sie dość szybko wroci do formy ale jako matka w mojej opinii w ogole sie nie sprawdziła ani razu nie rozmawiała z asu czy emirem jak wyglądało ich dzieciństwo dlaczego tacy są za to bardzo chętnie mowiła ze żałuje że sie obudziła i musi oglądać to czym sie stali na końcu zostanie sama galip bedzie w więzieniu asu w psychiatryku na reszte życia a emir umrze

ocenił(a) serial na 9
marta490

Jeszcze raz dziękuję:) Jeszcze jedno pytanie: czy Kemal kiedykolwiek otrzyma i przeczyta pamiętnik, który Nihan pisała w czasie ciąży?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones