PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 937
ocen
7,1 10 1 180937
5,6 36
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Najwazniejsze jest to za kazdy odcinek ma swoje momenty ktore sprawiaja ze ten serial sie poprostu dobrze oglada.
Odcinek 3 jest bardzo dobry i klimatyczny a sama walka ze strzyga urywa tylek i naprawde emocje sa duze.Swietnie jest to nakrecone.Mam nadzieje ze w 2 sezonie poprawia rezyserie i dialogi to moze byc to naprawde jeden z lepszych seriali ostatnich lat.Do Gry o Tron i tak nie ma co startowac ale trzyma i tak dosc dobry poziom.
Mysle ze sezon 2 bedzie wysmienity bo napewno duzo sie nauczyli po 1 sezonie zarowno jesli chodzi o krecenie i rezyserie jak i dialogi.
Powiedzmy sobie szczerze ze ten serial dzisiaj i tak nie ma konkurencji po tym jak skonczyla sie Gra o Tron a do czasu LOTR od Amazonu to bedzie popularny bardzo.
Moja krytyka na poczatku byla wielka ale sie zmienila po 3 odcinku.Szkoda bo 1 i 2 odcinek tez powinny byc bardzo mocne.Co tam poszlo nie tak ? to ja juz nie wiem.Najwazniejsze ze od 3 odcinka jest duzo lepiej.Polecam dac szanse tym co sie zrazili od poczatku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones