Wikingowie (2013-2020)
Wikingowie: Sezon 3 Wikingowie sezon 3, odcinek 5
odcinek Wikingowie (2013-2020)

Uzurpator

The Usurper 45m
7,5 2 801
ocen
7,5 10 1 2801
Wikingowie
powrót do forum s3e5

s03e05

ocenił(a) serial na 10

I jak wrażenia?
Mi odcinek bardzo się podobał. Mamy jako takie wyjaśnienie kim był Wędrowiec, a przynajmniej jak niektórzy tłumaczą sobie to, kim był. Egbert pokazał swoje prawdziwe intencje i oblicze. Ragnar mnie trochę zawiódł w kwestii Lagherthy. Jego sceny z Aslough - świetne. I jeszcze walka Rollo i Bjorna - świetne emocje mężczyzn, którzy nie potrafią sobie poradzić ze swoim bólem.
Jak Wasze opinie?

nomiko

3x04
Floki i Rollo mieli na początku ciekawą dyskusję :D Sceny Ragnara z Egbertem były zajedwabiste, normalnie mają rację: obaj są siebie warci :D Śmierci Siggy się nie spodziewałem, a z wędrowca naprawdę uczynili maga/boga. Coś tam wspominał o ruskach itp. więc zaśmierdziało mi rasputino-podobnym osobnikiem xp Scena trucizny przez Kwentrith była kapitalna!
3x05
Czy tylko mnie wkurza, jak mówi jarl Kalf? Normalnie słyszę Ragnara.. xD Porunn dwie twarze ciekawie się zapowiada.
"It is my business" i mina Flokiego = bezcenne :D
'Facepalm' Ragnara do Lagerthy w jednej z rozmów był również bezcenny :D
Aslaug zaczyna mnie irytować. Z tej dumnej, pewnej siebie kobiety scenarzyści robią.. to co widać na ekranie :( W każdym razie nie podoba mi się to nic a nic.
Motyw z dzieckiem u Athelstana całkiem ciekawy, zwłaszcza przez pryzmat później rewelacji z królem Egbertem i synem (swoją drogą MOCNA scena i ciekawe plot twisty). Nie, żeby było zaskoczenie co do Egberta (raczej był kreowany na świetnego.. skubańca) ale dosyć szybko to miało miejsce :D
Śmiejący się jasnowidz - tego jeszcze nie było, chyba xD
Ciekaw jestem reakcji Ragnara i jak będzie spoglądał na Egberta (niby cieszę się na myśl o Paryżu a tutaj z grubej rury w Wessex i wolałbym, aby tam powrócili aniżeli plądrowali teraz Paryż xP)

Z minusów to pojedynek Bjorna z wujem Rollo.. w pewnych momentach tandetnie to wyglądało i nie przypominało w żadnym wypadku walki reżyserowanej..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones