Wikingowie
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 9

Bardzo lubiłam Wikingów i wyczekiwałam każdego odcinka. Ten serial miał wszystko co powinien mieć idealny serial, który wciąga: Aktorów [ są idealnie dobrani ] oraz fabułę [ historia ] Jednak kiedy obejrzałam do końca trzeci sezon zrobiło mi się nijak. Rozumiem serial historyczny i wgl ale potrafili to połączyć w 1 i 2 sezonie a w 3 pokazali wyłącznie wątki historyczne - zero relacji społecznych a jak były to bardzo małe. Zabrakło mi rozwinięcia postaci Bjorna oraz wieszcza. Nie mówiąc o innych scenach. Był taki odcinek który obejrzałam i miałam wrażenie, że brakuje jakiegoś odcinka ewentualnie nie puścili tego w Europie. Mam nadzieję że w czwartym sezonie połączą to lepiej i znów wróci wszystko do normy. Trzeci sezon: luki i niedomówienia. Wszystko co ceniłam w poprzednich sezonach tutaj zabili. Wielkie wyczekiwanie do 2016 i mam nadzieję, że uda im się połączyć wątki historyczne i rozbudować postacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones