PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840405}

Wojna światów

War of the Worlds
6,0 3 080
ocen
6,0 10 1 3080
Wojna światów
powrót do forum serialu Wojna światów

nie idzie już normalnego filmu obejrzeć - jak chłop chce po ciężkim tygodniu przed ekranem napić się piwka i jakąś krwawą naparzankę obejrzeć (...toxic masculinity???) to po całkiem niezłym rozpoczęciu zaczyna się wtłaczanie na siłę tego czego nie zamówiłeś :( to tak jakby neapoletańczykowi dowalić ananasów do margherity i posikać ketchupem na koniec :( albo się geje całują, albo co gorsza giną w smutnych i jakże łzopędnych okolicznościach, albo jakaś cherszt baba i banda metrochłoptasi co wali do niej per "szefie" jak w "Old Guard" wywraca świat do góry nogami, albo wymuszona scena seksu niewidomej, ale przynajmniej trzeźwej brytyjskiej nastolatki z afrykańskim uchodźcą :( no pożalsięboże normalnie - co jeszcze pytam się tego lewackiego motłochu, który to nakręca ma mi jeszcze zasmakować? albo dlaczego w tej całej propagandzie tolerancji nie ma scen seksu białego fizycznie pracującego mężczyzny z czarnoskórą panią adwokat? skoro już tak na siłę chcemy tolerancję różnorodności ludziom do głowy wtłaczać ???

Arsand

Może skup się na fabule. A w sumie to daleko doszedłeś, jak tak mierny serial dla Ciebie. Scena wtłaczania tolerancji ludziom do głowy jest w połowie sezonu. Masochista ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Arsand

Jak szukasz nachalnego mordobicia gdzie główny bohater fruwa i jest generalnie nieśmiertelny to zostań przy Marvelowskim gunwie czy innych Szybkich i wściekłych 68 a nie będziesz pisał bzdury o serialu który tematykę Sci-fi pokazuje w bardziej prawdopodobny i realny sposób. To że czegoś nie rozumiesz nie daje ci prawa do jechania po tym.

Pawel_Kozlowski_PHS

po to są komentarze na tym portalu, aby ludzie wyrażali swoje opinie, swoją drogą mój komentarz został napisany 2 lata temu oraz "Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem" więc nawet nie pamiętam co 2 lata temu tu napisałem :) co nie zmnienia faktu, że mam prawo do wyrażania mojego niezadowolenia :) czy to się tobie podoba czy też nie i musisz z tym żyć internetowy obrońco wolności słowa i choćbyś tupał nóżkami, że NIE - nie masz PRAWA!!!, i rozpisywał się na 108 postów jak wielu internetowych pieniaczy nie zmnienisz tego :) z całego serca Oświecenia życzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones