PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 814
ocen
8,0 10 1 41814
7,5 10
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

TVP 2 zapowiadała że na wiosnę puści drugi sezon , ale w programie stoi , ze jak skończą
puszczać po raz n-ty powtórki ja to mam szczęście to ma lecieć licencja na wychowanie (też po raz
n-ty). Więc kiedy MF ma być , zna ktoś jakąś dokładną datę ?

ocenił(a) serial na 10
rolloverit

Ja oglądam w internecie na tvp nie ma co czekać

ocenił(a) serial na 8
santanashadow

Dokładnie, co więcej na necie można oglądać drugi sezon MF z lektorem. Nie wspominam, że już dobiega koniec czwartego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
lisek20_filmweb

No właśnie we wtorki w USA 4 sezon

ocenił(a) serial na 9
rolloverit

Oglądaj sobie na i i t v ;)

ocenił(a) serial na 9
Azzurro

nie , nie ja oglądam na bieżąco 4 sezon :) tylko chciałem wiedzieć kiedy dwójka puści drugi sezon , bo się reklamowali ze na wiosnę będzie :)

ocenił(a) serial na 8
rolloverit

Od dawna wiadomo, że w TVP mają bajzel i raczej nie ma co przywiązywać wagi do obietnic oraz zapewnień pochodzących z tej telewizji. Wolę oglądać na necie i puścić sobie serial kiedy mam ochotę się rozluźnić :).

rolloverit

Mieli puścić 2 sezon od razu po pierwszym, ale zapewne po kiepskich wynikach serialu o 19.30, zrezygnowali na rzecz polskich seriali, które gromadzą większą oglądalność. Z racji, że był to sezon wiosenny, to tak nie inaczej zdecydowano. Według mnie w sezonie letnim (gdy już mniej liczy się oglądalność, puszczają powtórki) TVP2 wyemituje 2 sezon MF, zwłaszcza, że zakupili do niego prawa (bez powodu nie mówili, że puszczą 2 sezon).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones