PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120824}

Wszyscy kochają Raymonda

Everybody Loves Raymond
6,5 10 864
oceny
6,5 10 1 10864
7,0 2
oceny krytyków
Wszyscy kochają Raymonda
powrót do forum serialu Wszyscy kochają Raymonda

6/10

ocenił(a) serial na 1

Serial niezły lecz w porównaniu z The King Queens wypada naprawdę słabiutko, ale mimo tego dam szóstkę.

ocenił(a) serial na 9
filmwebfan_filmweb

CHyba jesteś nienormalny, jeśli uważasz, że to jest słaby serial. To jest jeden z najśmiesznieszych seriali jakich widziałem z bardzo dobrą obsadą i błyskotliwym humorem. Zresztą nie obchodzi mnie to, że go tak słabo oceniasz, o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie to serial kultowy.

ocenił(a) serial na 10
pufek_1986

Zgadzam sie, swietny serial :P a za The King Queens czy jak kto woli Diabli nadali akurat nie przepadam.

Sigerson

Uważam, że we "Wszyscy kochają Raymonda" każda postać bije na głowę swojego "odpowiednika" w "Diabli nadali". Ray jest jedyny w swoim rodzaju, a Dougowi daleko do niego. To samo w przypadku Debry i Carrie czy Franka i Arthura.

Kamil0607

Zgadzam się w 100% z autorem tego tematu.

ocenił(a) serial na 6
polishserial

Oba seriale to inny typ humoru, za to maja ten sam wątpliwie zabawny poziom :)

ocenił(a) serial na 6
donZabol

Czy ja wiem czy każdy odpowiednik Everybody Loves Raymond bije postać z The King OF Queens.

Doug vs Ray - tutaj wygrywa Doug
Carry vs Debra - remis
Arthur vs Frank - Frank po kilku odcinkach jest irytujący a Arthur potrafi rozbawić do łez
Spence vs Robert - Spenc w każdym odcinku jest świetny a Robert tylko marudzi co odcinek.

ELR vs TKOQ 1:4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones