PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120824}

Wszyscy kochają Raymonda

Everybody Loves Raymond
6,5 10 865
ocen
6,5 10 1 10865
7,0 2
oceny krytyków
Wszyscy kochają Raymonda
powrót do forum serialu Wszyscy kochają Raymonda

Serial mnie urzeka od kilku miesięcy i jestem od wczoraj zmartwiony gdy o 23 była tylko emisja 1 odcinka.Ale na wszystko jest rozwiazanie-nagrywam 2 z godz. 18. :))).Serial jest świetny, teksty komiczne a humor sytuacyjny naprawdę dobry.Wbrew tytułowi jednak osobiscie kocham Debrę , za jej urok osobisty,urodę,cierpliwość,obiektywizm i za całokształt.Moja żona natomist uwielbia Roberta za jego "basik" i ze jest słodkim misiaczkiem.Serial jest świetny!

ocenił(a) serial na 9
macrac1068

Moja żona musi być taka jak Debra, niestety, mam wiele cech Roberta i Raymonda, nawet Franka:) Jestem leniwy, egoistyczny, rzucam skarpetki na podłogę itd. Muszę mieć kobitkę, która będzie mnie motywować jak Debra:)

użytkownik usunięty
Tommy_DeVito

Debra jest rzeczywiście świetna... niewiem czy widziałeś odcinek gdy miała tzw. "złe dni".. poprostu rewelacja :))) Należało się Raymondowi..

użytkownik usunięty
macrac1068

ja najbardziej lubię Franka xD. I te jego teksty, kiedy się wtrąca LoL. A oglądaliście ten odcinek kiedy Debra z Reyem kłóciła się o coś i Mari stała obok z Frankiem i słuchała. Nagle jak nie trzepnie Franka w pysk bez powodu. Myślałam, że się skończę... Śmiałam się z tego przez cały następny dzień. Szkoda, że nie pamiętam który to był odcinek to ściągnęłabym sobie na twardziela i oglądnęła jeszcze raz.
Serial jest super, mogliby go puszczać non stop. Przez wknd nie daje rady bez niego wytrzymać...

ocenił(a) serial na 10

Ja też uwielbiam ten serial, i też przeżywam katusze gdy nie mogę oglądać w weekend! Ja śledzę przygody Raymonda na TVPuls i jestem strasznie ciekawa jak wyglądają bohaterowie i co się dzieje w odcinkach nadawanych przez Comedy Central ehh
Pozdrawiam wszystkich fanów Raymonda!

macrac1068

Dlaczego Debra zmieniła uczesanie??? Z grzywką wygląda dla mnie mniej korzystnie (mniej sexy).

macrac1068

uwielbiam ten serial, razem z moim mężem go oglądamy i sie za kazdym razem zachwycamy, ubaw gwarantowany.

Humor inteligentny i na wysokim poziomie.
Po prostu serial "za smakiem". POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
mala_zuchwala

Twoja niezwykle obszerna, badająca dogłębnie i wyczerpująca zupełnie temat wypowiedź na pewno pomoże nam w podjęciu decyzji co do wyboru tego serialu. Twoje głębokie przemyślenia uświadomiły mi (i innym pewnie także), że "Wszyscy kochają Raymonda" jest wyłącznie dla osób z IQ powyżej 130. Twoje liczne, światłe argumenty na ten temat otworzyły nam oczy! Od tej pory inaczej spojrzymy na ten serial, a Ci którzy nie grzeszą inteligencją na pewno przestaną go oglądać, bo nie będzie ich już więcej bawił. Twój opis serialu (mam na myśli określenie, tu cytuję: "ze smakiem") uświadomił nam na jak wysokim poziomie stoi tam żart. Wtrącenie do tego wszystkiego jeszcze barwnej postaci, a zarazem największego autorytetu współczesnej Polski, tu mam na myśli Twojego Męża, nadało tak ekscytujących elementów wypowiedzi, że aż do tej pory mam dreszcze.

Jakby tego było mało, post który napisałaś wprost uderza w nas swą piękną stylistyką i poszanowaniem dla interpunkcji, a co za tym idzie naszego języka polskiego. W imieniu użytkowników tego forum dziękuję Ci za tego posta. Dzięki niemu na pewno znacząco podwyższył się zarówno poziom intelektualny, jak i forma wypowiedzi na FW.

użytkownik usunięty

Leczymy kompleksiki ???:)




...


<za krótki>

użytkownik usunięty

Rozkmniniłaś mnie - leczę kompleksy "wyrażając opinię na temat cudzych opinii".

Wszystko dlatego, że jestem zazdrosna o jej męża. Jak on mógł mi to zrobić?! Zamiast mnie poślubił ją! To ze mną miał oglądać "Wszyscy kochają Raymonda". To ja miałam sie tym chwalić na łamach FW! <beczy>

ocenił(a) serial na 6

A w jakim celu ta opinia na temat cudzej opinii? Jak ona mi pomoże w wyborze zabawnego/interesujące serialu na wieczór?
Otóż nijak.

ocenił(a) serial na 10

Ale dałaś popalić "małej zuchwałej"! A ta wstawka o pięknej stylistyce i poszanowaniu interpunkcji-genialne.

ocenił(a) serial na 10
macrac1068

Wczorajszy (emisja na TV PULS) odcinek utwierdził mnie w moich uczuciach.Widzieliście Debrę w mini, z tym dekoltem i w wysokich skórznych butach? :))))) WOW!

ocenił(a) serial na 10
macrac1068

Wczorajszy (emisja na TV PULS) odcinek utwierdził mnie w moich uczuciach.Widzieliście Debrę w mini, z tym dekoltem i w wysokich skórznych butach? :))))) WOW!

użytkownik usunięty
macrac1068

Moim zdaniem ona jest ładna, ale tylko na twarzy. Ma długaśne ręce, nota bene nieproporcjonalne do reszty, śmiesznie odstające ramiona (do przodu, można sie na nie nabić, jak się za blisko podejdzie...), brak wcięcia w talii, krótką szyję i płaski tyłek.
Długo by jeszcze wymieniać. Jedyny a zarazem olbrzymi plus jej wyglądu to tylko i wyłącznie twarz. I zrozumiem wszystkich facetów, którzy na to polecą, ale reszta?!

ocenił(a) serial na 10

Charakterek! drogi WJusta- to mnie w niej przede wszystkim urzeka.Baba z jajem, uwielbiam takie. Poza tym świetnie wygląda w kolorowych sweterkach.Malinowy to mój ulubiony.Nie pamiętam tylko tej czerwonej sukni z odkrytymi plecami, o której wspomniał Robert :)).Po prostu ma to "coś"

użytkownik usunięty
macrac1068

a teraz rozumiem i popieram, gdybym była facetem (lub o innej orientacji seksualnej ;P) miałabym podobne zdanie o niej co Ty.

Mimo to uważam, że twierdzenie, że jest ona najpiękniejszą jest dosyć kontrowersyjne. Chyba, że ma się jakieś zdeformowane pojęcie piękności, lub jak kto woli - wyszukany gust... Nie twierdzę, że nie może sie ona podobać, ale do najpiękniejszych kobiet świata z pewnością nie należy. Wiem, że o sprawach tego typu nie powinno sie rozmawiać, bo wszystko jest względne i jednemu sie podoba to, ale nie moge sie powstrzymać...

ocenił(a) serial na 10

I słusznie, ponieważ w "realu" (np. zdjęcia z Grammy) niestety widać "doświadczenie" Patricii Keaton. Dlatego tez kocham Debrę :))) - jako całokształt. Kiedy rzuca powłóczyste spojrzenie na Raymonda - to dreszczyk emocji przechodzi po moich plecach :))A propos Grammy - Robert za to ma duży plus na korzyść w realu w porównaniu z serialem.Pozdrawiam Cię świątecznie.

ocenił(a) serial na 6

Jeśli za piękną mogła/może uchodzić Linda Evans, to tym bardziej może ta pani. :) W zasadzie to może każda jedna... :)

macrac1068

Ten serial to prawdziwa rewelacja. Niestety wygląda na to że powoli zbliża się do końca i aż boje sie pomyśleć jak będzie wyglądał świat "po"... W głębi duszy wierze że Puls zdecyduje się na ponowną emisje zwłaszcza że nie było mi dane oglądać go od początku.

Ps. Również kocham Debrę. Świetna laska z charakterem. W zasadzie nie ma w tym serialu aktora którego nie darzyłbym wielką sympatią, ale Debra mnie poprostu rozbraja ;)

ocenił(a) serial na 10
Anth_2

anth -bardzo Cię proszę nie siej wrogiej propagandy bo zacznę już wyć z tęsknoty.Serial był emitowany kilka lat w stanach i CHCĘ oglądać go w Polsce przynajmniej przez rok.Na powtórkę też chętnie się piszę: primo-nie oglądałem od pierwszych odcinków;secundo-nagram wszystkie :))) . A wczorajszy odcinek (wojna seksualna pomiędzy Rayem a Debrą) widziałeś. No przecież Debra w kusej koszulce nocnej wchodząca na czworaka na łóżko nie pozwoliła mi przez dłuższą chwilę ochłonąć :))) , a te dwuznaczne ruchy brwiami??? Miodzio :)))

macrac1068

No i wykrakałem... Dzis lecialy 2 ostatnie odcinki ;/ były swietne jak wszystkie pozostałe ( "dlaczego spełnia się moj koszmar" - no myślałem że umre ;D)

ale...

Juz jutro pierwszy oddcinek pierwszej serii ;-)

do pełni szczęscia brakuje tylko aby puls powtarzał wieczorem dwa odcinki a nie tylko jeden (może skrobne im jakiegos maila, hehe) bo czasem coś wypada o tej 18 i co wtedy ....

ocenił(a) serial na 10
Anth_2

Ni i wykrakałeś :)) , chociaż wystarczyło sprawdzić ilość odcinków i ograniczyłbym sobie dzisiejszy szok. WOW!!! Oglądać będę od 1 odcinka.I wiesz co Tobie powiem? Kupuję nagrywarkę (żona załamana).Jakby co,daj znać-na długie zimowe wieczory będę miał już wystarczającą ilość odcinków :)). Ale jak zobaczyłem Debrę 6 lat młodszą - toż to zupełnie inna Debra.Czy mi się zdaje,czy za honorarium z czasem powiększyła piersi (?)

macrac1068

Ja zamierzam sciągnąć wszystkie odcinki z neta, ale wiadomo że to nie to samo co z polskim lektorem, wiec kto wie może się zgłoszę za kilka miesiący ;).

Debra faktycznie troche inna ale nie narzekam, wiem na co ją stać ;) Tak wogóle nie ma się co dziwić że wszystko wygląda inaczej, wszak to był `96 rok, jak dla mnie epoka kamienia łupanego. Jednak już w tym pierwszym odcinku da sie wyczuć klimat za który uwielbiam ten serial, oczywiście z czasem ekipa się rozkręcała i wielka szkoda że tak poprostu skonczyli produkcje chyba po najlepszym sezonie, no ale cóż dobre i 210 odcinków ;)

użytkownik usunięty
Anth_2

zdecydowanie tamta ostatnia seria była śmieszniejsza... jak na razie to wszyscy aktorzy są tacy sztywni, a mój ulubiony Frank stracił swój urok.

ocenił(a) serial na 10

...na razie.Wszak "cofnęliśmy się" o 9 lat. Brak dogrania i przede wszystkim na początku to był z pewnością pomysłowy eksperyment, a nie serial, który nas wciągnął. Mnie też Debra jak na razie nie porusza, ale czekam na słynną czerwoną sukienkę, o której wspominał Robert w przeszłości/przyszłości. :))

użytkownik usunięty
macrac1068

wiem. po prostu stwierdzam, że niektóre odcinki z 1 serii są nie warte uwagi, jeśli ktoś jest fanem ostatecznego wyglądy serialu., a nie pierwotnej wersji.

ocenił(a) serial na 10
macrac1068

Czy ktoś może mi pomóc,przegapiłem odcinek.Skąd wziął się "Szamski"?

macrac1068

To jest okropne! Nie wiem jak można to oglądać =/

ocenił(a) serial na 10
SlowDown

no cóż poradzić: "wiem,że nic nie wiem"

ocenił(a) serial na 9
macrac1068

Szamskiego (Nazwa od zawodnika futbolu: Adama Szamskiego) dostał Robert, ale musieli go oddać bo Ray miał alergię, w jednym z odcinków Ray znajduje psa tej samej rasy, ale nie chce go oddać bratu, choć tamten szaleje na jego widok, pod koniec odcinka pojawia się właścicielka

ocenił(a) serial na 10
jalapeno

dzięki wielkie-już widziałem ten odcinek od innego raymondmaniaka

ocenił(a) serial na 10
jalapeno

Niby się zgadza ale nie Adam a Art Shamsky i był on jednym z zawodników New York Mets w latach 60-tych.

macrac1068

o w morde, przenieśli nam raymondzika na 1 w nocy :/

na szczęście mam wszystkie odcinki na dysku... ;)

Anth_2

Serial jest genialny. Głównie Raymond. Czasem jak coś powie to boki zrywac :D Ale ogólnie wszyscy walnięci :D . Debra jeszcze najnormalniejsza znich, ale powoli ją wciagają w swoją głupote czasami. Frank tez jest dobry typowy Ferdek :D

ocenił(a) serial na 10
Anth_2

czy jest opcja otrzymania/kupna tych odcinków???????

ocenił(a) serial na 10
trol12


czy jest opcja otrzymania/kupna tych odcinków??????? do macrac1068 plis

ocenił(a) serial na 9
trol12

Kocham Patricie Heaton! Żadna hollywoodzka aktorka nigdy mnie tak nie zaczarowała jak Patricia i jej rola Debry, po prostu jak oglądam serial to nie mogę oderwać wzroku od Debry. CUD natury. Idealny "materiał" na żonę!


Echhh ;<

ocenił(a) serial na 10
macrac1068

Szukam tego serialu od bardzo dawna. Czy ktoś może mi pomóc w odnalezieniu sezonów 4-9 w polskiej wersji językowej??? Mam wszystkie sezony po angielsku a to jednak nie to samo...Z napisami też jest problem. POMOCY

luki_plaskota

Posiadam serial prawie w całości już z lektorem z cc. Tak ja Jim wie lepiej, Hoży doktorzy, Diabli nadali, tak kochanie, jak poznałem wasza matkę. Wszystko z lektorem.

ocenił(a) serial na 10
Logan_Cole

Gratuluję kolekcji :-) Czy widziałbyś taką możliwość żeby udostępnić mi Raymonda?

ocenił(a) serial na 10
Logan_Cole

Zależy mi na zdobyciu tego serialu :-) Mój kontakt: lukasz.plaskota@gmail.com

Logan_Cole

od miesiąca szukam wszystkich sezonów raymonda.Mam pierwsze 3 i nigdzie nie ma reszty.Czy możesz i mi udostępnić?
brgoss@interia.pl

ocenił(a) serial na 6
macrac1068

Ja Debry nie lubię , jest wredna strasznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones