PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120824}

Wszyscy kochają Raymonda

Everybody Loves Raymond
6,5 10 863
oceny
6,5 10 1 10863
7,0 2
oceny krytyków
Wszyscy kochają Raymonda
powrót do forum serialu Wszyscy kochają Raymonda

jeden z jagorszych seriali jakich widizalam. wkurzająca mamuska i synus. ja ogladac tego nie
moge, poniewaz mam ochote wejsc do tego telewizora i ich poroztawiac po katach. jak mozna nie
sprzeciwc sie matce, nieprzeciwstawic. zalosne bardzo

ocenił(a) serial na 10
kasiastasia_2

jak dla mnie to specjalnie dla filmu tak jest

kasiastasia_2

To po co oglądasz? :)

raydzi

po pierwsze domyslam sie ze film jest specjalnie tak nakrecony i po prostu mnie irytuje. a po drugie obejrzalam pare razy zeby moc ocenic. ludzie czy wy naprawde jestescie tacy glupki??? przeciez wiaodmo ze jak cos mnie wnerwia to nie ogladam prawda???? ale zeby ocenic ten film czy jest wart uwagi czy nie musialam z pare odcinkow obejrzec.logika

kasiastasia_2

No już dobrze dobrze, pozdrawiam :)

kasiastasia_2

Naprawde jestescie "tacy glupki"? :-)

kasiastasia_2

" jeden z jagorszych seriali jakich widizalam" oraz "tacy glupki". To Twoje wypowiedzi. Dziewczyno zanim cos napiszesz zadtanow sie czy wysmiewajac innych nie robisz czasami posmiewiska z siebie samej... :)

Vam

Zastanow- moja literowka, nie mniej jednak nie czepialam sie "jagorszych" ( domyslam sie, ze chodzilo o "najgorszych". Nie wdaje sie wiecej w takie potyczki, moj telefon mnie oslabia. Pozdro 600 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones