PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120824}

Wszyscy kochają Raymonda

Everybody Loves Raymond
6,5 10 863
oceny
6,5 10 1 10863
7,0 2
oceny krytyków
Wszyscy kochają Raymonda
powrót do forum serialu Wszyscy kochają Raymonda

Mam proźbe jeżeli ktoś ma polskie napisy lub odcinki z lektorem proszę o link... bardzo mi zależy mam pare odcinków po angielsku i potrzebuje napisów. Z góry dzięki.

martin3065

Masz może telewizje satelitarną ? możesz sobie kupic dekoder za jakieś 30 zl lub 40 zl do odbioru kanalow satelitarnych na allegro , i czasze czyli talez z konwenterem za jakies 45 zl . I mozesz za darmo ogladac kanaly takie jak : pulstv <- na ktorej leca wszystkie 211 odcinkow serialu : Wszyscy kochaja Raymonda , tutaj masz link kiedy i o ktorej godzinie -> http://pulstv.pl/seriale/wszyscykochajaraymonda . Stacja telewizjyna ta : tv puls jest darmowa i nie trzeba placic zadnego abonametu dodatkowo bedziesz mogl ogladac bez oplat np: Viva polska , MTV (Niemieckie) , 4fun.tv , Tele5 , Polonia1 , TVP Polonia , TV Patio , ITV , TVP Historia , TVP kultura , TV Biznes i inne ;p . pozdro wiecej masz na : www.pulstv.pl <- na stacji rowniez duzo innej rozrywki , duzo filmow , serili i innych !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones