serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wszystkie wcielenia Tary

United States of Tara
2009 - 2011
30 min.
7,4 5 455
ocen
7,4 10 1 5455
Perypetie Tary Gregson, która przez swoją chorobę myśli, że jest kilkoma osobami. więcej mniej
Wszystkie wcielenia Tary zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 3 inne nagrody oraz 14 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Od kilkunastu lat Tara (w tej roli Toni Collette) jest matką dwojga dzieci, przykładną żoną Maxa. Kim w takim razie jest Gimmie, namiętna nastolatka T, weteran z Wietnamu Buck (miłośnik piwa), czy też gospodyni domowa - pani Alice? Otóż to ta sama osoba. Tara cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości. W całkiem inną osobę zamienia sięOd kilkunastu lat Tara (w tej roli Toni Collette) jest matką dwojga dzieci, przykładną żoną Maxa. Kim w takim razie jest Gimmie, namiętna nastolatka T, weteran z Wietnamu Buck (miłośnik piwa), czy też gospodyni domowa - pani Alice? Otóż to ta sama osoba. Tara cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości. W całkiem inną osobę zamienia się za każdym razem, kiedy tylko jest zestresowana. W jej uciążliwą przypadłość nie wierzy siostra Tary. Dodatkowo kobieta wraz z mężem Maxem muszą na co dzień uporać się z problemami swojej latorośli: dorastającej córki Kate i syna Marshall'a, który jest...gejem...

studio
DreamWorks Television
tytuł oryg.
United States of Tara
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Właściciel restauracji, w której kręcone były zdjęcia do serialu, pozwał jego twórców do sądu po tym jak zdemolowano jego lokal - zawalił się dach i sufit i właściciel był zmuszony zamknąć restaurację.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych