PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660072}
6,4 2 703
oceny
6,4 10 1 2703
Wszystko przed nami
powrót do forum serialu Wszystko przed nami

Czy Paweł nie żyje? Czy Szawarski wyjdzie z aresztu? Czy Anka pogodzi się ze Stefanem? Czy Wojtek ożeni się z Olą? Co stało się z Marcinem-wybitnym nastoletnim informatykiem? Dokąd zmierza ta historia. Moim zdaniem jest dość dużo niedopowiedzeń, co pozwala mieć jednak nadzieję na to, że opowieść o bohaterach spod "Dobrego Adresu" będzie toczyć się dalej. Co Wy na to? Jakie jest wasze zdanie?

Peter2013

Cóż... Fajnie było, ale się skończyło :( Wyraźnie poinformowali, że to ostatni odcinek. Naprawdę szkoda i żadne petycje pewnie już nic nie dadzą...

użytkownik usunięty
Peter2013

Zakończenie niezłe. Z chwilą pojawienia się napisów końcowych zdenerwowałam się, że nie dowiemy się co będzie dalej.

użytkownik usunięty
Peter2013

Następnego sezonu raczej nie będzie, ale serial można przez to ogólnie uznać za nieudany. Dlaczego? Brak puenty.

ocenił(a) serial na 10
Peter2013

jeżeli macie facebooka to napiszcie na tvp1 oficjalna strona z prośbą o kontynuację i do ilony łepkowskiej na maila

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

chcę wierzyć że bd 2 sezon ale mam złe przeczucia

ocenił(a) serial na 10
Peter2013

nadal nie mogę uwierzyć,że to koniec akurat teraz....bardzo polubiłam Pawła....masakra...

Peter2013

żałosny koniec, najp

Peter2013

składajcie petycje:
http://www.activism.com/pl_PL/petycja/wszystko-przed-nami-prosba-o-nowy-sezon-sw ietnego-serialu-dla-mlodych-ludzi/42883/504b92b15aab4c8ad400ce2dabf9c373

Jerzolek

Petycje wam nic nie dadzą, serial dla mnie bardzo dobry, podobno mało osób to ogląda i małe dochody, jakby tvp miało mało kasy... trzeba się pogodzić, 2-go sezonu na razie nie będzie. Podobno Piotr Nowak się na ten temat wypowiadał.

ocenił(a) serial na 10
Pawlovsky

podałbyś stronę gdzie jest wywiad z tym Nowakiem?

klaudia123_filmweb

Nie pamiętam już gdzie to było:) ale jak znajdę to ci dam linka;d, oby Paweł przeżył, dla mnie jest najlepszy z całego serialu, świetnie gra, przystojny, sympatyczny i ma jeszcze wiele zalet:D mam nadzieję, że zrobią drugi sezon, oczywiście TVP zdjęło to z anteny, bo pewnie mieli małe dochody.. Zakończenie dobre, miejmy nadzieję, że już trwają prace nad kolejnymi odcinkami oraz, że dalsze odcinki puszczą na Polonii, choć wątpię.

ocenił(a) serial na 9
Pawlovsky

Nie wiem dlaczego i na jakiej podstawie obliczyli, że serial ma małą oglądalność. Jak oni to liczą?Czy biorą pod uwagę użytkowników kablówek, telewizji satelitarnych, telewizji naziemnej kodowanej i użytkowników, którzy oglądają ten serial w ipli na necie. Jak to jest? Może ten wskaźnik oglądalności nie jest do końca wiarygodny, bo nie uwzględnia wszystkich potencjalnych widzów serialu?? Co Ty o tym sądzisz?

Peter2013

Dużo ludzi ogląda serial na ipli, podobno jakiś nowy serial ma lecieć o 18:40 zamiast wszystko przed nami, chyba nosi nazwę małżonkowie, pewnie uznali, że będzie miał lepsze dochody, choć TVP już nie wie co robić z taką kasą jaką oni mają. Choć i tak zmieniali parę razy emisję serialu, więc coś już było nie tak. Mało który serial mnie tak wciągnął, sam oglądałem go na ipli po szkole, bo nie miałem czasu oglądać po 18:)

ocenił(a) serial na 9
Pawlovsky

My już z żoną o 18.40 nie oglądamy nic. Protestujemy.. żaden z seriali nadawanych o tej porze nie przebije "Wszystko przed nami". Z seriali oglądamy jeszcze tylko "Na Wspólnej" o 20.00 w TVN. Ten serial zaczyna już "skręcać w ślepą uliczkę", ale to już ponad 1000 odcinków i chyba nie ma co się dziwić. Szkoda, że "Wszystko przed nami" nie przetrwało próby czasu. Podobał nam się ten serial, klimat Starego Miasta w Lublinie, gra aktorska młodych, mniej znanych aktorów itd...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones