Wyklęci (2009-2013)
Wyklęci: Sezon 5 Wyklęci Sezon 5, Odcinek 7
Odcinek Wyklęci (2009-2013)

Odcinek 7

45m
7,7 253
oceny
7,7 10 1 253
Wyklęci
powrót do forum s5e7

Cóż za szalony epizod. Brawa za oryginalność rzadko się teraz takie coś widzi. Był zaskakujący - pierwszy raz mogę użyć tego słowa od wielu lat.

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

Najbardziej mnie oczywiście wkurzyła akcja z chłopakiem Abby. Biedna dziewczyna. Pomyśleć, że mogła dać e żółwikowi wcześniej a później tylko Alex by go przeleciał i mogliby pobyć razem. A tak - dzizas, jedna z najgorszych śmierci w tym serialu. Kurator jak zawsze na plus.

ocenił(a) serial na 8
Kasiek_haz

fajnie, że kurator znalazł sobie chłopaka :P
a z chłopcem-żółwiem rzeczywiście bardzo przykra sytuacja...

ogólnie odcinek na plus. nie powiem, że zaskakujący, bo powielił schematy znane już z niektórych poprzednich odcinków. przypomniał miejscami klimat imprez z 2 sezonu. wreszcie wykończyli tego kolesia od gier komputerowych - Kelly by się pewnie ucieszyła :P chociaż był całkiem miły kiedy nie fazował.

a za tydzień koniec serialu. ciekawa jestem jak to wyjdzie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kasiek_haz

Przypomnijcie, skad sie w ogole wziela moc wywracania na drugą strone... W ktorym odcinku był ktos z taką mocą? Ja w ogole czegos takiego tego nie pamietam. :0

ocenił(a) serial na 10
sever

Trochę późno ale odpowiem ;)

Ta moc miała Chloe w 5x05.Została oczywiście usunięta przez Alexa.
http://static3.wikia.nocookie.net/__cb20131117124605/e4-misfits/images/f/f2/Chlo e.png

"- Jesteś Alex?|- Tak.
{11505}{11595}Powiedziano mi, że możesz mi pomóc.
{11598}{11631}Z moją mocą.
{11634}{11664}W czym problem?
{11667}{11712}Przewracam rzeczy na lewą stronę.
{11745}{11778}Nie brzmi źle.
{11781}{11821}Dobre do robienia prania.
{11824}{11887}I chirurgii transgenderyzmowej.
{11890}{11953}Przewróciłam mojego kota|na lewą stronę.
{11956}{11979}Ok..."

kamil665544

Dzięki za wyczerpujące info :)

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

Dobry odcinek, dość pogmatwany i zaskakujący.

Szkoda żółwiowego kolesia.
Trochę naciągane z tym, że gościu od gier widział znowu postaci z którymi się wcześniej uporał i 'zaliczył level' (Kelly i Simon), no ale musiało się to tak skończyć, bo wydawał się kłopotliwy i nieprzewidywalny. W ogóle dziwię się jakim cudem sobie bezkarnie chodził na wolności i nikt oczywiście się nim nie zajął... pamiętam, że w 2 sezonie pod koniec odcinka Kelly czytała w gazecie, że go schwytali i wpakowali za kratki. No ale to był jeszcze okres, że nie było takiej anarchii i bezkarności w tym świecie...
Rudy 2 ma obsesję na punkcie tego swetra, a prawda jest taka, że ta przyszłość nie sprawdziłaby się gdyby go nigdy nie zobaczył i potem nie szukał tych osób. Pop prostu samosprawdzająca się przepowiednia.

Co do kuratora - spodziewałem się, że prędzej czy później skuma się ze znikającym xD

Szkoda, do końca liczyłem, że jakimś cudem powróci oryginalna grupa w ostatnim odcinku, a jednak w zapowiedzi ich nie widać :(
No i ciut dobija, że kompletnie olano pościg i jakiekolwiek dochodzenie w sprawie ośrodka. W tym odcinku dołączyły kolejne 3 trupy do kolekcji i to za jednym zamachem.

Zetnakatel

A mnie sie w tym odcinku nie podobała kolejna głupota scenariuszowa: dziewczyna, ktora dostała wszystkie moce od razu wiedziala od razu wiedziala ze je ma i na czym one polegają. A przeciez - jak wiadomo z poprzednich odcinków - ludzie posiadajacy moce, nie od razu wiedzia ze je maja. Przypomnijcie sobie chociazby Nathana, który chyba przez kilka epizodow sfrustrowany szukał swojej mocy (dopoki nie okazało się ze jest niesmiertelny).

ocenił(a) serial na 10
sever

pamiętaj,że Alex wszystko jej dokładnie opowiedział + podejrzewam,że moc "diabła" dała jej tą wiedzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones