Wyklęci
powrót do forum 3 sezonu

orientuje sie ktos czy powtanie 3 sezon tego swietnego serialu? :]

ocenił(a) serial na 10
baska7

Ciężko jest mi sobie wyobrazić by mogli sensownie zakończyć wszystkie wątki w ostatnim odcinku, więc myślę że będzie.

zooshe

tez mam taka nadzieje

użytkownik usunięty
baska7

będzie, będzie. spokojna głowa !

baska7

Oczywiście, że będzie! : D Początkowo nie było jednak wiadomo, czy Robert (Nathan) zagra, bo przeszkadzałoby mu to z jakąś inną produkcją, ale na szczęśćie wszystko jest w porządku teraz i zobaczymy Nathana w trzecim sezonie.

ocenił(a) serial na 9
martu23

najgorsze, że sezon 3 ma zostać emitowany dopiero jesienią 2011:(

ocenił(a) serial na 9
Strawberry_6

dopiero za rok ?! nie wytrzymam !

użytkownik usunięty
baska7

ale na koncu odcinka babka mowila ze sezon 3 bedzie w nastepnym roku. tyle ze nastepny rok mamy za 10dni:P takze moze nie bedzie tak zle. poczekamy zobaczymy;)

We are thrilled to confirm that Misfits will be back for Series 3 in the Autumn.

Chyba juz wszystko jasne?

użytkownik usunięty
shen16

poza tym chyba oczywiste, że skoro w tamtym roku jesienią był sezon nr 1, w tym roku sezon nr 2 też, to i sezon 3 będzie jesienią. tak samo jak z każdym innym serialem.

Nie wiem, dlaczego aż tyle czasu zajmuje im kręcenie zaledwie sześciu odcinków.

ocenił(a) serial na 10
martu23

podejrzewam że jest to spowodowane szlifowaniem scenariusza, nie jest to dr House, gdzie osią jest doktorek i jego problemy. Dla mnie serial rewelka ...

martu23

Tu nie chodzi o samo nakręcenie. Takie seriale wymagają solidnego dopracowania fabuły, dokładnego obmyślenia tak aby wszystko było składne, logiczne i trzymało się kupy. To jakby nie patrzeć sf, więc jest nad czym główkować, zwłaszcza teraz po całej akcji Simona z podróżowaniem w czasie, twórcy serialu mają nie lada orzech do zgryzienia. Choć oczywiście mam nadzieję, że tworząc ten wątek mieli pomysł na jego rozwój nie tylko na 2 sezon, to jednak trzeba rozpisać scenariusz i pogłówkować jak rozwinąć akcję. To naprawdę nie jest takie łatwe jak może się wydawać. Odcinków jest niewiele, ale w każdym bardzo dużo się dzieje. Poza tym aktorzy grający w serialu też mają prawo do odpoczynku i zaangażowania się w inne projekty.

pkjm

no własnie Iwan Rheon teraz będzie grał w jeszcze innym serialu jakiegoś Georga tak samo Alishia Będzie grałą w czymś tam na FOX chyba

ocenił(a) serial na 10
situation

strasznie szkoda że dopiero jesienią przyszłego roku. mam nadzieję, ze do tego czasu nie zapomnę o serialu. bo to, że "faza" na niego mi przejdzie jest niestety pewne ;c a skzoda, chciałabym zatrzymać w sobie to uczucie podniecenia serialem przez najbliższe 10 miesiecy :DD

ocenił(a) serial na 9
swoboda_dnia

"strasznie szkoda że dopiero jesienią przyszłego roku"
Raczej tego roku.. Jeszcze "tyko" 8 miesięcy ;]

Mij

hej ludzie wiecie co wydaje mi się że Simon Future przeżyje wiecie czemu
Ponieważ w filmach kiedy kamera się rusza itp to ma to świadczyć że to jest patrzenie przez kogoś XD
Więc mi się wydaje że tą osobą co się patrzy na SIMONA I ALISHIE w odcinku po śmierci Simona future to akurat wtedy jak słuchali muzyki Bunnymen kill moon to akurat Simon Future się na nich gapił co o tym sądzicie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones