PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479106}

Wyspa Harpera

Harper's Island
7,4 12 tys. ocen
7,4 10 1 11633
4,3 3 krytyków
Wyspa Harpera
powrót do forum serialu Wyspa Harpera

Mimo mojej dość niskiej oceny osobie, która serialu nie widziała...poleciłbym go!
Dlaczego? A no dlatego, że z 13 odcinków 9-10 ogląda się z zaciekawieniem. Dopóki nie wiemy, kto morduje gości weselnych poza kilkoma dziwnymi sytuacjami np. nikt nie szuka zaginionych osób :O ogląda się to dobrze.
Człowiek zastanawiam się, kto jest tym złym, a przecież oto w takich serialach czy filmach chodzi. Wszystko niestety psuje się jak już mówiłem w okolicach 9-10 odcinka. Ten "zły" w niektórych sytuacjach jest niczym superbohater, a nasi weselni goście podejmują sporo irracjonalnych decyzji. Nie wiem nawet czy wspominać o ostatnim odcinku, w którym dowiadujemy się o motywie takiego działania. Tutaj można parsknąć śmiechem :D
Podsumowując serial można powiedzieć, że zmarnowano jego potencjał, który dla mnie był spory!
Ocena 5/10, jednak poleciłbym komuś kto nie ma akurat co oglądać. Ostatecznie to tylko 13 epizodów ;)

Pozdrawiam, Dariusz.

Dariusz_007

Jest nawet klimatycznie i ciekawie, ale gra aktorska to drewno totalne, niestety.

ocenił(a) serial na 4
Dariusz_007

Cała prawda. Serial rozwija się świetnie, a tutaj bum i ostatnie odcinki to kicha.

BozekVooDoo

wie ktos moze skad idzie zassac ten serial?