PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103748}

Wyspy piratów

Pirate Islands
7,7 626
ocen
7,7 10 1 626
Wyspy piratów
powrót do forum serialu Wyspy piratów

Witam.
Również bardzo dobrze i miło wspominam ten wspaniały serial. Także chciałbym tak samo jak Wy go obejrzeć. Kilka dni temu napisałem do telewizji TVP1 z prośbą o ponownym wyeliminowaniu tego serialu. Odpisali mi: "Witamy. Przekażemy taką prośbę Redakcji Filmowej i Kanałowi ABC. Pozdrawiamy".
Może (mam nadzieję) TVP1 ponownie wpuści ten serial :) Fajnie by było lepiej gdyby Ci którzy chcieliby obejrzeć ten serial, napisali do TVP1 z prośbą o ponownym wyeliminowaniu tego serialu, może wtedy szanse będą większe, że puszczą. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
erorrek

Jakby tak było to daj znać! Tęsknię za tym serialem!!! :)

erorrek

Na pewno napiszę. Ale nie tylko o ten serial, prosić zamierzam też o inne świetne stare produkcje z TVP - jak choćby "Księżniczkę Fantaghiro", "Małego Rycerza Elcida", "Aladyna", "Tabalugę" i "Gumisie".

ocenił(a) serial na 10
erorrek

A nie puszczali go czasami na Polsacie? Na pewno jakby zrezygnowali z "Trudnych spraw" przez jakiś czas i puścili ten serial to by się im nic nie stało :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones