PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 538
ocen
7,8 10 1 8538
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

[uwaga-spojler]

użytkownik usunięty

Wg mnie bardzo udany serial. Ciekawa fabuła, ładna animacja (mnie się podoba, wbrew temu, co niektórzy mówią :)), jest na co popatrzeć.

Nie podoba mi się jedynie zakończenie czwartej serii. Rozumiem, że tą kreskówkę oglądają też młodsi widzowie, ale dla mnie kompletnym bezsensem było zamykanie pozbawionego mocy Apocalypse'a w jego statku. Wolverine mógł po prostu pociachać dziada swoimi szponami, żeby mieć pewność, że już po nim :P a tak - przyszłość dalej jest niepewna, bo Apocalypse dalej żyje i, teoretycznie, może powrócić.

Ale to chyba jedyny mankament tej serii.

użytkownik usunięty

taki patent z Wolverine'm może by jeszcze w TAS użyli, ale w Ewolucji która była tworzona z myślą o młodszej widowni - już raczej nie. ogółem zakończenie podobało mi się, chodź szczerze liczyłem na coś bardziej innego.

Mnie w zakończeniu wkurzyło to, że było ono zbyt... szybkie. Normalnie tu X-Meni przegrywają a tu pojawia się Rouge z mocą wyłączania mocy małego Doriana i... koniec. Pstryk! Tu spodziewałem się czegoś większego.
Za to ładna jest zapowiedź dalszych przygód X-Menów opowiadana przez profesora. Zapowiedź sagi Fenixa na przykład...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones