PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 537
ocen
7,8 10 1 8537
X-Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Jeden z nielicznych przypadków gdzie nowsza seria jest lepsza od poprzedniczka. O ile za X- Menami z Fox Kids średnio przepadałam, to to na Cartoon Network polubiłam od razu :)
Rozbudowana fabuła, fajna grafika i postacie. Bardzo dobra produkcja, a to się już rzadko zdarza, żeby nowsze rzeczy były lepsze :]

pewupe

A ja wręcz przeciwnie, zdecydowanie wolałem X-Menów z Fox Kids, aniżeli tę na Cartoonie. Chociaż tę serię też lubiłem oglądać, to jednak ta starsza seria moim zdaniem miała w sobie to ''coś'' (ach, wspomnienia...).
Po prostu kwestia gustu:)

ocenił(a) serial na 9
pewupe

Ale ja też wolałem exolucje, no na fox kids tez oglądałem bo tam sie dowiadywałem wielu rzeczy które w ewolucji wypłyneły dużo później, pozatym w tej starszej wersji nie podobała mi się grafika. Ale własnie skończyłem oglądać 4 sezon ewolucji który nie leciał u nas w telewizji i w sumie ewolucja była wstępem do tego wczesniejszego. Trochę się chyba zaplatałem w wypowiedzi ale wiadomo o co chodzi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones