PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 536
ocen
7,8 10 1 8536
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Bardziej podoba mi się zwykła seria X-men, to na niej się wychowywałem. Poza tym za mało w niej wątków dramatycznych (przez całe 4 sezony chyba nikt nie zginął). Jeśli patrzyć na „Ewolucje” jak na wejście w serie X-men to może być. Animacja ładna nie czepiam się. Polski dubbing ma parę wad (np. Nie tłumaczą organizacji „Shield” na „Tarcza” ale Jaggernaut –a tłumaczą na Molocha) ale ujdzie. Nie jest to może cudo ale można oglądnąć jak ma się czas.

Last_Ronin

ja się wychowałam na tej wersji, ale do tamtej tez mam sentyment. tato mi ja pokazał i dzieki własnie tej starszej zapałałam miłością do komiksów Marvelowskich. :)
ale dzieki tej wersji zaczęłam uwielbiac przezajebistego Nightcrawlera :D

ocenił(a) serial na 6
paczek93

Heh, a mi w tej wersji właśnie najbardziej wadzi Nightcrawler (moja ulubiona postać Marva), ponieważ jest śmieszny (to jest ok..dużo razy mnie rozbawił ale z takim wyglądem nie było by mi do śmiechu) i w ogóle ma inne podejście do życia, (czyt. optymistyczne) natomiast ten z A series jest smutny, pesymistyczny i strasznie tajemniczy (po prostu super postać z niepowtarzalnym charakterem) co pasuje do tego kim jest (tolerancja ludzka się kłania). Ale to moje zdanie jak już pisałem wychowałem się na "starych" X-menach więc może dla tego tak mam. :P

Last_Ronin

Ja osobiście uwielbiam i nowego i starego Kurta, jako pesymista jest genialny, ale kiedy ogląda się go jako wesołego 'młodziaka' to mnie osobiście się łezka kręci :D nie żeby przy tym ze starszej wersji było inaczej, aczkolwiek oba jego wcielenia przypadły mi do gustu :)

ocenił(a) serial na 6
paczek93

Podsumowując Kurt jest The best :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones