PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 538
ocen
7,8 10 1 8538
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Kto oglądał odcinki, które mają miejsce po tym, jak Apocalypse wychodzi z tej swojej piramidy i kładzie wszystkich na dechy?? Ktoś wogóle oglądał ostatni odcinek? Co się dzieje na końcu??

ocenił(a) serial na 8
modzelek19

ja oglądałem i mam wszystkie odcinki :P , co chcesz dokłądniej wiedzieć? apocalips po wyjsciu z piramidy schowal się i doładowywał w innej piramidzie iles odcinków potem wyszedł i jeźdzcami apocalipsy zrobił Xaviera , Magneto i kogos tam jeszcze i była sieka :D

ZlyCzarny

A co było w ostatnim odcinku?? Nie musisz pisać tu, mozesz na maila :D modzelek19@o2.pl :):):) z góry thx!!!

ZlyCzarny

Nie jeszcze z kogoś tam tylko Apokalips zrobił swoich jeżdzców z Xawiera,,Magneto,Sztorm i Mistique

ocenił(a) serial na 9
ZlyCzarny

Masz 4 serie po Polsku czy w Polskich napisach??????

Ellen Page

niestety nie ma 4 serii z dubbingiem, bo Cartoon Network nie podpisało jakiejś umowy. Ostatnią serię wyemitowała inna stacja, a w Polsce w ogóle się nie ukazała.

oljaa

A konkretniej umowę na emitowanie X-men ewolucja miało tylko Toonami, a że już nie leci to i X-meni nie lecą. A wielka szkoda. Choć można sobie z łatwością pooglądać w internecie (choćby na kreskówki.net czy jakoś tak)
(Tylko uwaga! Na większości stron z filmami online przedostatni odcinek serii jest tylko w połowie, dopiero teraz zauważyłam! :))

użytkownik usunięty
modzelek19

w ostatnim Magneto i jego świta łączą się z x-menami :)

użytkownik usunięty

dla mnie lipa, że Kolos czy bractwo przyłączają się do walki z Apokalipsem, a Gambita tam nie było... jakoś zawsze tego gościa lubiłem, a w evo też był oki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones