PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 538
ocen
7,8 10 1 8538
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Żeby komisarz zawada podkładał głos pod "Cyklopa"? Widziałem już nie jedną zdubbingowaną kreskówke na tych kanałach z bajkami i potrafiłem rozpoznać zmienione barwy i tonacje głosu, by uświadomić się w fakcie, że w jedenj bajce głos dal kilku postaci podkłada ta sama osoba. A tu w życiu bym nie powiedział, że p. Włodarczyk dubbingował Cyklopa, co? jak? kiedy?
Dobrze pamiętam głos cyklopa z tej bajki i wciąż mnie to co jest na filmweb nie przekonuje.

SteFranco

Sasm sobie odpowiem :P Po wnikliwej analizie i poruwnaniu kilku kreskówek rozkminiłem, że głosu Cyklopiow rzeczywiście użycza M. Włodarczyk ale (II).
http://www.filmweb.pl/o87975/Marek+W%C5%82odarczyk , ten sam głos mamy u Brocka w Poemonach i Yugioh u Joeya.

użytkownik usunięty
SteFranco

właśnie miałem Ci to samo powiedzieć;-)
w skrócie, "X-men Ewolucja" jest po prostu skupiskiem najlepszych polskich aktorów dubbingujących, jeśli chodzi o główne postacie

Dokładnie zarąbitą pracę włożono w spolszczenie tej seri X-men'ów, można jedynie żałować, że nie wykupili licencji na wszystkie sezony/odc. bo pamiętam za dzieciaka jeszcze kilka lat temu beadzo się jarałem tą serią.

SteFranco

A zauważyliście, że w niektórych (może nawet i we wszystkich...) odcinkach, które były puszczane na CN/Toonami słychać było oryginalne głosy aktorów, na które nakładały się te z polskiej wersji? :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones