PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 537
ocen
7,8 10 1 8537
X-Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Mam pytanie. Jeszcze do niedawna oglądałem tą serię i bardzo mi się podobała. I mam jedno pytanie. Co tak naprawdę ten serial ma związanego z komiksem? W jakimś stopniu wydarzenia się pokrywają z tymi komiksowymi? Zostały dodane nowe postaci, a jakieś ważniejsze pominięte?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
Darth_Dread


W przeciwieństwie do serialu X-Men TAS ( gdzie pokazano min sage Phoenixa), Evolution podobnie jak i seria komiksowa: Ultimate miała na celu odświeżenie świata mutantów i pokazania go w nowej formie. Evo nie bazuje bezpośrednio na jakiś konkretnych numerach czy tytułach- twórcy zachowali jednak z komiksów problem nietolerancji dla " odmieńców", głównych bohaterów i zarys historii. Pojawiła się jedna nowa postac, a mianowicie Evan " Spyke" Daniels, siostrzeniec Storm. Jak dla mnie największa porażka.
P.S. Zapraszam chętnych do rozmów o serialu na GG: 7322028.

Skandal

na wikipedi pisze że spyke istniał w komiksah Marvela, tyle że nie odgrywal znaczącej roli

Skandal

Zapomniałeś dodać jeszcze postaci X-23 która została stworzona na potrzeby seriali. Dopiero później pod wpływem sympatii na stałe została przeniesiona do komiksów (obecnie pojawia się w serii X-Force Vol. 2)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones