PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95058}

X-Men: Ewolucja

X-Men: Evolution
7,8 8 537
ocen
7,8 10 1 8537
X Men: Ewolucja
powrót do forum serialu X-Men: Ewolucja

Super

ocenił(a) serial na 10

X-men ewolucja jest narazie najlepszą kreskówką jaką oglądałem najbardziej podoba mi się w nim super mocy i walka dla mnie najlepszy jest Volverine oceniam na maxa

Simba

maM pytanko do ciebie simba, bno nie ogladałam wszystkich odcinków - jest tam gdzieś motyw Jane jak się naradza w niej \phoenix??? czy to było tylko w tej starej wersji?

pukka

Po pierwsze pisze się Jean a nie Jane a i jeśli chodzi o moc Jean to sprawa na pożądą rozprawke ja widziałam film i bajki z i x-men i stwierdziłam że to co obrazuje film jeśli chodzi o moce np.
JeanGrey /Dark Pheonix jest wystarczającą kopią części orginalnych komiksów które wyszły .Nie chce cię dołować !!!! Jeśli chodzi o Jean w filmie x-men zwłaszcza x-men 3 nieciekawie z nią będzie a to wszystko przez jej moc która ją zdominuje czyli krótko mówiąc jeśli ją lubisz bardzo to nie oglądaj filmu bo będze ci smutno !!!! Sama wiem !!!! Natomiast nie pokazali po polsku serii 4 x-men evolucja z przyczyn oczywistych !!! szkoda ale podobno jest fajna .Sama nie widziałam ale wkrótce sobie ściągne !!! Jeśli chcesz pogadać na tym podobne tematy pisz na mój e-mile matrix1792@wp.pl

Simba

zgadzam się z tym to najlepsza bajka tylko szkoda że nie widziałam 4 sezonu gdzie można znaleźć go !!!!! ???? bo całe 3 serie widziałam dokładnie 6 razy !!! ale moge obejżeć nawet 100 razy i się nie znudzą . Po za Volverinem uwielbiam też Dark Pheonix\Jean Grey , Magneto , Rouge, Sztorm !!!!

ocenił(a) serial na 8
FallenPhoeniX

matrix1792->patrz temat żądni czwartej serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones