PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157786}

X-Men

7,7 8 200
ocen
7,7 10 1 8200
X Men
powrót do forum serialu X-Men

Gambit górą

ocenił(a) serial na 10

Którego x-mena najbardziej lubicie?Mam na myśli oczywiście tylko tych, którzy pojawili się w serialu .Ja uwielbiam Gambita:). Nudzi mnie za to Jubilee i parka Jane/Scott.No i szkoda,że nie ma Nightcrawler'a...

Williama

Moim ulubionym X-menem jest Wolverine (chyba każdy wie jaki ma charakterek ;))
PS: Jak to niema Nighcrawler'a? Przecież w kilku odcinkach się pojawił! :P

ocenił(a) serial na 10
Blaze

Hmm.. widocznie ich nie oglądałam.. Widziałam go tylko w X-menach Ewolucje..

ocenił(a) serial na 7
Williama

no jest kurt ale jest księdzem i to mi niepasuje troche...

użytkownik usunięty
ZlyCzarny

Nightcrawler pokazal sie pare razy w tym tygodniu w tym serialu :P
To ze on jest księdzem no coz :]. Tak to bywa...

Williama

Ja też uwielbiam Gambita, poza tym lubię jeszcze Rugue, Storm i Bestię. Wolverina w sumie też. Jane i Scott nudzą mnie śmiertelnie, Jubilee trochę tylko mniej....

ocenił(a) serial na 10
Williama

Wolverine! ciekawa historia i oczywiście jego charakterek i sposób bycia=] a na drugim miejscu Gambit...

ocenił(a) serial na 8
olcia613

1 miejsce oczywiście Wolverine (za charakter, historię)

2 miejsce Cyklops --- za te swoje promienie

3 miejsce Gambit (ah te jego karty) ciekawa moc.

ocenił(a) serial na 10
Williama

Ulubiony Wolverine , a najbardziej nie lubie Cyklopa

ocenił(a) serial na 7
Wojciech_G_

w X-men Tas moimi favorytmi są
Gambit
Rogue
no i... nieiwem :P

ocenił(a) serial na 9
Williama

Dark Phoenix :D Magneto...wolverin, szablozeby, quicksilver

ocenił(a) serial na 10
Loryel

WOLVERINE!!!:) Jego fanom polecam grę "X-Men 2: Wolverine's revenge. Uwielbiałem te komiksy;)

ocenił(a) serial na 8
Doomsday_Of_Kingpin

Potwierdzam. Gierka jest przednia. Sam grałem i bardzo mi się podobała.

ocenił(a) serial na 10
Williama

Gambit i Rogue. Kocchhaaam ich dialogi, ich historię i ich samych! ^^

Williama

Moim ulubionym jest Gambit na drugim jest Archangel, a trzecie miejsce to Wolverin.

Williama

Ja najbardzej lubię Jubilee i Storm.Nudzi cię Jubilee?A to czemu/

użytkownik usunięty
Williama

Mystique, Magneto, Nightcrawler, Rogue. A Gambita chyba niepamiętam, bo go nie kojarze;/

ocenił(a) serial na 10
Williama

Uwielbiam parę Gambit/Rouge. Kiedyś wolałam zdecydowanie Volverine'a, ale to się szybciutko zmieniło ;). W każdym bądź razie Ruda zawsze była moja ulubiona i zawsze będzie :D.

ocenił(a) serial na 10
Jeanne

Rouge! zgadzam się Magneto:) bo nie jest ani czarny ani biały:P Logan - za całokształt i ... moze to was zdziwi ale Xavier:P

ocenił(a) serial na 10
Williama

ja również najbardziej lubiałem gambita ni i rudą,

ocenił(a) serial na 10
karolxx

Wolverine jak wielu ludzi. Ale nie dlatego że jest taki popularny tylko za jego charakter i bojowość - typowy ja :D Zaraz po nim lubię Bestię i Nightcrawlera. A czarnych charakterów mam też trzech ulubieńców: Magneto, Juggernaut, Szablozęby.

ocenił(a) serial na 10
Nefarian

Ruda, Gambit i Storm!

ocenił(a) serial na 7
noirepelote

Magneto, Wolverine, Storm, Gambit, Jubilee - moja ulubiona piątka.

Williama

Gambit zdecydowanie :)

ocenił(a) serial na 10
Williama

Gambita i Rouge. Kocham tą pare! ;*

ocenił(a) serial na 10
Williama

Ogólnie to najbardziej uwielbiam parę Rogue i Gambita. Szkoda że w żadnym filmie nie podjęli się tego wątku...

Williama

1.Wolverine
2.Apocalypse
3.Magneto
4.Rogue
5.Gambit

użytkownik usunięty
BIOLLANTE

GAMBIT!
szkoda, że niby jest częścią trzonu drużyny od początku a częściej go nie ma niż jest, a nawet jak jest to jako drugoplanowy w 90% przygód.

użytkownik usunięty

po namyśle postanowiłem przyznać wyróżnienie Domo. Możecie nie kojarzyć po imieniu (nawet z opisu niezbyt jak dawno nie oglądaliście) ale to ten cały asystent Moja (X-menowa wersja Jaby Huta z gwiezdnych wojen^^). Na ekranie prawie go nie ma ale jego miny, gesty, w połączeniu z głosem sprawiają, że mnie rozwala, a nie ma przecież szczególnie dobrych kwestii samych w sobie^^
w sumie sam Mojo, zwłaszcza w 1 swoim odcinku też wypada nieźle, Spiral (6ręka siwa dziunia^^) też się broni. generalnie akurat te motywy chyba lepiej wypadają w serialu niż komiksie (głosy! ileż one dają!)

Williama

Rogue <3

ocenił(a) serial na 8
Williama

Rogue i Gambit i ich wątek jest fajny, a Jubilee też mnie nudzi, mogli by dać więcej młodych jak było w Ewolucji. I większość głosów mi sie nie podoba

ocenił(a) serial na 8
Williama

Wolverine
Gambit
Oba to ciekawe, niedelikatne typy. Chyba najbardziej wyraziste w całym serialu.

Bestia...
Trochę taki no naiwny, ale plus za Dostojewskiego.

ocenił(a) serial na 10
Kandara

Gambit i Ruda. Dlatego nienawidzę Ewolucji bo Ich postaci są spaprane na maksa. Z Rudej zrobili jakieś emo a Gambit pojawia się chyba w dwóch odcinkach na 5 min. Żenada... No i lubię jeszcze bardzo Storm.
Nie lubię Jane i Scotta, jak Oni mnie wkurzają tą swoją miłością, aż się niedobrze robi.

ocenił(a) serial na 9
Williama

Gambita i Rudą, za ich pokręcone relacje, oraz podejście wzajemne do siebie i Wolverine'a za twardy męski charakter.

ocenił(a) serial na 8
Williama

Gambit i Rogue (chyba naseksowniejsza animowana postać every)

ocenił(a) serial na 8
Bernierdh

*najseksowniejsza, *ever, *dajcie kutwa edycję komentarzy.

Williama

Był nightcrawler tylko nie był częścią x-manów. Był nawet przez moment jego ojciec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones