PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157786}

X-Men

7,7 8 197
ocen
7,7 10 1 8197
X Men
powrót do forum serialu X-Men

Po Spider-Manie 1994-1998 przyszedł czas na X-Menów 1992-1997. Podobnie jak człowiek pająk tak i i X-Meni zasługują na bardzo wysoką ocenę, odziwo podobnie jak w Spiderze tak i tutaj nie podobała mi się końcówka. Mam na myśli ostatnie odcinki przede wszystkim, ale ogólnie ostatnia seria była średnia względem pozostałych.

Nie rozumiem także dlaczego pod koniec była nieco zminiona kreska, ruda np. miała inny kolor włosów, Sztorm wygladała w ogóle inaczej, Jubilee także trochę zmieniona, Bestia także. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

3bit

Boże, jak włączyłam sobie Opening Theme to wspomnienia wróciły :) Siedziałam całymi dniami na fotelu wcinając łakotki, chipsy duszki, paluszki i snickersy popijając soczkiem Kubusiem (do porzygu i nie chcąc jeść obiadu) oglądając po 9-10h non stop X-Menów, Spidermana, Kleszcza, Laboratorium Dextera, Edd'ów i inne takie ;) X-Menów uwielbiałam, bo Ruda była moją ulubioną bohaterką :)

https://www.youtube.com/watch?v=sAkL2-vh2Sk

Może szli z duchem czasu na temat kredki? ;) Nowa technologia animacji itp. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones