PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157786}

X-Men

7,7 8 197
ocen
7,7 10 1 8197
X Men
powrót do forum serialu X-Men

ale wypada lepiej w oryginale.
Polski dubbing jest może najgorszy, ale wersja angielska jest 100 razy lepsza, najgorszy głos to głos Rouge, w oryginale miała taki seksowny głosik

użytkownik usunięty
Jacob Voorhees

bo głosy oryginalne mają różne akcenty, i tak Rogue ma południowy, Gambita zalatujący pseudofrancuskim
Nightcrawlera niemieckim itd.

po polsku wszystkie głosy są po prostu "polskie" a w dodatku często debilnie dobrane.

dla tego ja każde anime i każdą kreskówkę staram się oglądać w oryginalnym języku, jeśli ten język to nie angielski to z angielskimi napisami.
bo polskie napisy też często debilnie zrobione.

Hej, czy mógł mi ktoś nakierować gdzie moge obejrzec ten serial? Szukam i szukam i nie moge znalezc ;/ bede wdzieczna za odpowiedz

użytkownik usunięty
s0n1s1a

tzn, dla mnie lekarstwo na każdą bolączkę nazywa się "torrenty"^^
oglądać w necie (na jakichś kreskówka pl czy gdzie to robicie) to jedno, ale mieć to w domu na dysku niezależnie czy ma się dostęp do netu czy nie i oglądać bez żadnych ograniczeń w dobrej jakości to zupełnie inna sprawa

niestety raczej torrenty mi nie pomoga ;) szkoda.. ale nie wiem gdzie ich szukac

s0n1s1a

jednak sobie sama poradziłam ;)
http://www.kreskoweczki.pl/x-men-animated/startpage,3/

użytkownik usunięty
s0n1s1a

jak by co to napisz prywatnie pomoge ci szukac najwyzej tego torrentu

ocenił(a) serial na 10
Jacob Voorhees

Aż się we mnie zagotowało...Trzeba mieć niezły tupet żeby za najgorszy uważać wspaniały głos Agaty Gawrońskiej-niezapomnianej Velmy z serialu ,,Scooby-Doo". Pani Agata jest jedną z moich ulubionych aktorek dubbingowych i nie pozwolę jej obrażać.A wielu na pewno się ze mną zgodzi bo sami pisali na jej forum że na zawsze pozostanie dla nich właśnie Rudą(Anne Marie) i oczywiście Velmą :-)

Brandon568

Ale do roli Spellman to tragicznie ją dobrali!

ocenił(a) serial na 10
GalaQXus

Sabriny Spellman?!

ocenił(a) serial na 4
Jacob Voorhees

Się nie posrajcie fajne to było i tyle narzekacze.
A tak na serio nie widziałem anglojęzycznej wersji. Dla mnie ta Polska jest tą jedyną. Ta dyskusja

ocenił(a) serial na 10
smaluu

Hubert Charubin mam rację?Wybacz ale tylko Ty mi przychodzisz do głowy jako fan pani Agaty

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Kronikarz56

Brandon568

Zgadza się, jestem od dawna fanem Agaty Gawrońskiej-Bauman, uwielbiam ją i jej głos, zarówno wtedy, kiedy gra postacie złe, jak i dobre. Moje ulubione role pani Agaty to:
- Velma ze "SCOOBY DOO"
- Nicpoń ze "SMERFÓW"
- Wróżka z anime "PINOKIO"
- La z "LEGENDY TARZANA"
- Inga Eleison z "ATLANTYDA 2: POWRÓT MILO"
- Odille z filmu aktorskiego "SMERFY"

Prócz tego wystąpiła w dwóch odcinkach anime "KOT W BUTACH" i też była rewelacyjna. Lubię jej głos i lubię, gdy jest zarówno dobrą i sympatyczną panią, jak i podstępną jędzą lub chłopcami :) Posiada wielki talent, bo przecież talent do stworzenia chłopięcej chrypki nie każda aktorka posiada. A do tego w każdej roli się sprawdza, w każdym razie dla mnie. I jeśli ktoś nie umie jej docenić, to jego sprawa, ale niech łaskawie nie obraża pani Agaty.

ocenił(a) serial na 9
Jacob Voorhees

Pierwszy raz oglądałem, ten serial w jakiejś niemieckiej telewizji. Najbardziej utkwił mi w pamięci tekst Brainchild'a do Mr. Sinistera ( fonetycznie) "enkliś du, enkliś maj majsta"

ocenił(a) serial na 8
Jacob Voorhees

Mi się głos Rudej podobał najbardziej. Druga sprawa, że ogólnie dubbing X-menow to dubbing mojego dzieciństwa, czyli aktorzy głosowi, pojawiający się w produkcjach tamtych czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones