PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94261}

Złamana strzała

Broken Arrow
7,5 58
ocen
7,5 10 1 58
Złamana strzała
powrót do forum serialu Złamana strzała
ocenił(a) serial na 9
malutki

Rzeczywiście,też dobrze wspominam ten czas.
Mogłem to oglądac chyba pod koniec lat 60-tych w "Teleferiach".
Nie wiem,czy było jeszcze później emitowane.
Obejrzałbym jeszcze raz.

malutki

Ogladalem w latach 70-tych w Teleranku lub Teleferiach. Pamietam, ze losowali przed emisja co puszcza danego dnia. O ile dobrze pamietam bylo do wyboru: "Zorro", "Ivanhoe", "Sir Lancelot", "Zlamana strzala" i jakies polskie. Dzis juz malo kto pamieta o tych serialach (za wyjatkiem "Zorro"). Chetnie bym znowu obejrzal.

CyboRKg

Szkoda że nie pokazywano w III RP na początku lat 90
Jakaś prywatna stacja te sprawy
Kurcze jakbym mógł cos zmienić to zmieniłbym że Krrit powstaje wczesniej i koncesje dostają Polsat ,NTP+ , TV 7
I któras pokazuje ten serial

giovanni50

Z reklamami? Nie, dziekuje.

malutki

treść Serial ten pokazywano w telewizji polskiej w pierwszej połowie lat 60tych ubiegłego wieku. Nie posiadałem wtedy w domu telewizora i serial oglądałem tylko u kolegów szkolnych, zresztą dość przypadkowo. Z tego co pamiętam to najistotniejszym było, że Toma Jeffordsa i Cochisea grali inni aktorzy niż w filmie Delmera Davesa z 1950r. Z kolegą szkolnym wspólnie oceniliśmy, że Tom Jeffords w wykonaniu Jamesa Stewarta był dużo lepiej przekonywujący. Do kreacji Cochisea w wykonaniu Michaela Ansary mieliśmy mniej zastrzeżeń. Zresztą, chyba nawet nie znaliśmy wtedy nazwisk tych wykonawców. Co do treści kolejnych odcinków muszę stwierdzić, że zapamiętałem do tej pory tylko treść jednego odcinka. Był to odcinek w całości poświęcony zaletom jakie nieraz daje łuk i strzały. Odcinek w którym Cochise potrafił udowodnić jak w pewnych sytuacjach użycie łuku i strzał może mieć przewagę nad używaniem broni palnej. Ale to pamiętam tylko w ogólnym zarysie, szczegółów żadnych sobie nie przypominam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones