PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152990}

Złodziejka

Fingersmith
7,5 4 937
ocen
7,5 10 1 4937
Złodziejka
powrót do forum serialu Złodziejka

Zaskok

ocenił(a) serial na 10

Okej, spodziewałam się dobrego filmu, ale nie sądziłam, że będzie taki rewelacyjny, naprawdę, ani trochę się nie nudziłam a dwie części pooglądałam w jeden dzień. Polecam, bo warto, cały czas trzymałam kciuki za Sue, były momenty gdzie strasznie przeżywałam. Końcówka świetna, nie potrafię się doczepić czegoś złego w tym filmie. Kiedyś tam, kiedyś sobie go powtórzę.

ocenił(a) serial na 10
MsEvil

Niedawno poczytałam książkę, która sprawiła, że oglądając film po raz drugi zrozumiałam o wiele lepiej niektóre rzeczy, co sprawiło, że jeszcze bardziej mi się to spodobało. Mało tego, film filmem, ale książka jest rewelacyjna!

ocenił(a) serial na 9
MsEvil

Miałam to samo uczucie, kiedy na YTB załadowała mi się kolejna część byłam przeszczęśliwa. Po pierwszym odcinku mówiłam do siebie,że to nie może się tak skończyć i zaraz po chwili załadowała mi się druga część, odstawiłam wszystko co robiłam w danej chwili i utonęłam. Ten film to najlepsze co mnie ostatnio spotkało w świecie kinematografii. Końcówka trochę za bardzo przyodziana w wiele wątków, ale całość oceniam na 9/10 bo znalazłam w nim wszystko czego od dawna szukałam. Miłość, intrygi i pożądanie tego mi było trzeba w lapidarnej pigułce w postaci złodziejki,której historię łyknęłam bez popicia ;)

ocenił(a) serial na 10
TrefnaPanna

O tak... ^~^ Ja ostatnio musiałam go sobie powtórzyć. Nawet za drugim razem mnie nie zanudził. ^~^ Jeśli nie czytałaś książki, to gorąco polecam. ;)

ocenił(a) serial na 9
MsEvil

Książka o tym samym tytule, możesz podesłać jakiś link w wolnej chwili?

ocenił(a) serial na 7
MsEvil

Dla mnie również pozytywne zaskoczenie... Dość imponująca historia (choć książki nie czytałam), a w dodatku ekranizacja jest intensywna emocjonalnie dzięki świetnemu aktorstwu - Brytyjczycy jak zwykle bezbłędni pod tym względem nawet w produkcjach czysto telewizyjnych... Szkoda jednak że nie zrobiono filmu kinowego - prawdopodobnie byłby perfekcyjny, a tak to w tym miniserialu są pewne "nierówności" oraz techniczne niedoskonałości, jak miejscami niewygodne, nagłe przejścia między scenami. No ale na pewno jeszcze wrócę do tej historii ze względu na aktorstwo i rzecz jasna klimat ;)

ocenił(a) serial na 10
justek999

Cóż, niektóre sceny, które były opisane w książce w filmie się nie ukazały, co mnie trochę zabolało. I fakt, są pewne nierówności ale... ah, ta gra aktorska. :)

ocenił(a) serial na 9
MsEvil

Faktycznie świetny. Też oglądałem 2 części jedną po drugiej, a nie jakieś krótkie odcinki (bo podobno taka wersja też była). Bardzo ciekawa fabuła. Rzadko zdarza mi się oglądać film z takim zaciekawieniem. No i był też jeden moment, w którym zbierałem szczękę z podłogi bo niczego się nie domyśliłem (nie będę tu zdradzał który). Genialnie to zrobili. Poleciłbym każdemu kto lubi takie kostiumowe klimaty.

MsEvil

Złodziejka to film dobry a nawet bardzo dobry , ale nowa wersja koreańska tego filmu to jak dla mnie mistrzostwo świata.
http://www.filmweb.pl/film/S%C5%82u%C5%BC%C4%85ca-2016-736623

ocenił(a) serial na 10
6058145

Uuuu, słyszałam o tym, na pewno obejrzę.

ocenił(a) serial na 9
6058145

A ja właśnie stwierdziłam, że podwyższę ocenę Złodziejce, by móc Służącej dać 8*. Gdyby kilka scen z Służącej wpleciono do Złodziejki lub też sposób odegrania tych scen był tak jak w koreańskiej wersji, to Złodziejka dostałaby pełną dyszkę :)
Ale jak najbardziej polecam obie wersje.. ciekawa interpretacja książki, która od kilku dni strasznie mnie wciąga ;)

ocenił(a) serial na 10
waniliowa

No cóż, moim zdaniem książki nic nie przebije. ^^ Była świetna i wciągająca, nie dziwię się, że powstały aż dwa filmy.

MsEvil

Piękny film aktorstwo wyśmiene kocham te kobiety panieka jest odlotowa . Sceny erotyczne zakochać się i umrzeć wstać i dalej korzystać. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się ten sam film 10 razy oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones