PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36607}

Z Archiwum X

The X Files
1993 - 2002
7,9 102 tys. ocen
7,9 10 1 102204
8,2 22 krytyków
Z Archiwum X
powrót do forum serialu Z Archiwum X

Może ma ktoś do sprzedania 3 sezon Z Archiwum X na DVD?

georgeoff

Uuuuu ciezko

kam001

Coś o tym wiem.

georgeoff

Jedyne co to allegro ratuje :-) jesli jeszcze i tam mozna dostac :-) naklad w pl skonczony i cos cicho o wznowieniu. Sama sie naszukalam

kam001

Z ciekawości przejrzałem allegro, ale niestety sezon trzeci dostępny tylko w całym zestawie dziewięciu sezonów z wydawnictwa Deagostini.

maciowski

uuu to już sie pokończyło bo były bankowo :(:( ehhh swojego nie sprzedam !

kam001

Za późno postanowiłam zebrać kolekcję. Jedyny sezon, którego mi brakuje. Może jeszcze uda się gdzieś, kiedyś nabyć.

georgeoff

:(:(:( może jeszcze się trafi w jakimś sklepie internetowym :)

kam001

Mam taką nadzieję. :-)

georgeoff

:-) :-)

kam001

Zamówiłem. :-)

georgeoff

no proszę :P:P:P cieszę sie, ze udało sie namieżyc :P

kam001

Również się cieszę. :-)

georgeoff

Gdzie się udało zamówić? Czyżby w Szwecji po podpowiedzi od kolegi z forum dvd?

Mr_Marioo

Dokładnie tak. Wydanie znacznie różni się od tego, które ukazało się dzięki Imperial Cinepix, ale posiada polską wersję językową. Nie zastanawiałem się długo i zamówiłem. Pozdrawiam.

georgeoff

a gdzie można zamówić to szwedzkie wydanie?

kacperostrowski

Dania: http://laserdisken.dk/html/visvare.dna? ... 6403779595
Szwecja: http://www.ginza.se/product/arkiv-x-sasong-3/6883/

georgeoff

rewelacja, wielkie dzięki ;))

kacperostrowski

Bardzo proszę. :-)

georgeoff

Jeszcze jeden sezon 3 dostępny na allegro!
http://allegro.pl/z-archiwum-x-sezon-3-box-6-dvd-i4214045648.html

georgeoff

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=Z+Archiwum+X+sezon+3&search_scope=

georgeoff

A ja dziś widziałem w Media Markt w galerii dominikańskiej wszystkie sezony Archiwum X w promocji po 54,90zł każdy. Sezon trzeci też był, tylko bez pudełka tekturowego.

maciowski

Zapomniałem dopisać, że we Wrocławiu.

maciowski

Jestem zainteresowany kupnem 3. sezonu, ale z 1. wydania. Obecnie 2 wydanie ma wszystkie płyty w jednym zbiorczym opakowaniu plastikowym, podczas gdy poprzednie miały osobno pakowane płyty. Brakuje mi tylko 3. sezonu, a że jestem estetą, to chciałbym wszystkie serie z jednego wydania. Niestety na allegro nabyłem właśnie dopiero co wydanie 2. i na półce wygląda badziewnie. Stąd moje pytanie (apel), czy jest ktoś ma ma sezon 3. i nie zależy mu na ładnym opakowaniu i mógłby się ze mną zamienić?

jutrzen

A jesteś w stanie mi powiedzieć od kiedy pojawiły się drugie wydania DVD tego serialu i czy dotyczy to wszystkich sezonów? Mam pierwszy sezon w drugim wydaniu i chciałbym w takiej postaci (zbiorczy box) mieć pozostałe.

AaronBrzezinski

Też zaczęłam teraz zbierać archiwum i mam złe wieści. I i III sezony są w nowym wydaniu ( starych nakład się wyczerpał) reszta natomiast jest dostępna nadal w starych (ładniejszych) boksach i obecnie nie ma szans uzbierać kolekcji z jednej serii. Nawet pisałam do producenta i mi odpowiedzieli,że kiedyś możne wydadzą resztę taką jak drugie wydanie, ale nie widzą kiedy. Na półce wygląda to badziewnie :/