PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766273}

Zabójcza broń

Lethal Weapon
7,5 4 489
ocen
7,5 10 1 4489
Zabójcza broń
powrót do forum serialu Zabójcza broń

które ze mną ze chcą tłumaczyć jeden odcinek tygodniowo, co zajęłoby z godzinę/dwie tygodniowo na łebka, w zależności od ogarniania eng, to zapraszam niżej do zgłoszenia, a innych do dopingowania

ocenił(a) serial na 9

czekam właśnie na drugi sezon z lektorem, cholera, gdyby ten plan wypalił to bardzo bym sie cieszył!
Niestety nie znam na tyle angielkiego by tłumaczyć... dopinguję !

Sam też szukam po necie 2 sezonu z napisami PL (znalazłem tylko do 4 odcinka), żeby rozumieć wszystko, a nie większość. Na lektora na razie nie ma co liczyć. Jutro jest premiera 12 odcinka.

Cześć. Ja mógł bym pomóc, niestety nie znam sie nad technicznymi rzeczami tzn jak zrobic zakupy żeby działały....

użytkownik usunięty
ZicoZaFrico

jak nikt już się nie zgłosi, to możemy tłumaczyć pomału, dużo technikalii tam nie ma:]

Sprawa źle nie wyglada bo sa angielskie napisy , tylko czy jest sens spolszczac ( porownywac do polskich realiow ) czy leciec jak jest?

użytkownik usunięty
ZicoZaFrico

mysle ze mozna tlumaczyc doslownie, i tak kazdy zrozumie. To co, którą połowę odcinka 2x1 wybierasz?:) Nie musimy sobie narzucać terminów, ot tyle ile damy radę

Moge zacząć od piatku przylożyc się do tego , mam nadmiar pracy w pracy , jak mam Ci tlumaczenie wysyłać? Masz jakiegoś maila ?

użytkownik usunięty
ZicoZaFrico

Oki, to ja też już wtedy zacznę po parę minut dziennie tłumaczyć drugą połowę.
mail napisyodserca@wp(kropka)pl

W ogóle przeoczyłam, że są przetłumaczone 4 odcinki do 2 sezonu, skoro w takim razie możemy ruszyć z 5 to proponuję wersję KILLERS z

addic7ed(KROPKA)com/serie/Lethal_Weapon/2/5/Let_It_Ride

Omijajmy opisy dźwięków i piosenki, je kazdy moze w necie sprawdzic ;)

użytkownik usunięty

btw jeśli to Twój pierwszy raz, to polecam program np. subtitle edit, można odpalić jednocześnie plik z wersją do tłumaczenia i plik wideo

Spawna series tlumaczyłem , sam dla siebie i znajomych . Wole ściągnąć angielskie napisy i tłumaczyć prosciej. Będę tlumaczył gotowy text mogę Tobie wysłać....

ocenił(a) serial na 8
ZicoZaFrico

Dopinguje

użytkownik usunięty
ZicoZaFrico

tam właśnie się wkleja gotowy tekst, ale nvm. Ok, jak obie części skończymy to skleję :) tylko wersje relka muszą się zgadzać, więc mam nadzieję, że Killers Ci pasi;]

ocenił(a) serial na 9

chłopaki popieram i wielkie dzięki, dajcie znać jak coś wyskrobicie

użytkownik usunięty
eminem_filmaniak

ja jednak przerwane w polowie bo wyszlo ze w tv bedzie lecialo za kilka dni

To jak nie tłumaczycie? Bo zaczęłam kolejne tłumaczyć :/ i chciałam wam podesłać

użytkownik usunięty
Kayla

jak masz jakis kolejny gotowy to mozesz wrzucic ale mysle ze szkoda sił bo i tak mi raczej szloby wolniej niz TV, za to kolejny sezon chetnie jak tylko sie zacznie i szybko

ok, jeśli skończę dziś lub jutro to mogę Ci podesłać do wrzucenia?

użytkownik usunięty
Kayla

ja generalnie nie ogarniam jak sie wrzuca na napisy dwadziescia cztery ani napi projekt, mam forum z przetłumaczonymi odcinkami do good behavior i mnie tam znalezli po prostu i stamtad pobieraja :)

Tez tego nie ogarniam, ale rzeczywiście jak już są w tv odcinki to trochę sensu brak. Jak coś to potłumaczymy następne sezony ;)

użytkownik usunięty
Kayla

chetnie:)

ocenił(a) serial na 10

Mam dobrą nowinę, premiera 2 sezonu od 6 lutego na Canal+ Seriale.

freeman94

Suuuuper! Bo z tymi napisami to sie chyba nie doczekamy :D

freeman94

tylko żeby jeszcze ktoś gdzieś wrzucił

ocenił(a) serial na 7

oglądam z radością 2 sezon ,dopinguję jeśli nadal tłumaczycie.Dzięki

Bez problemu można znaleźć napisy w internecie do 13stego odcinka drugiego sezonu. Niestety do 14stego już nie widziałem. Może komuś z was się udało?

BestBone

Są już na Napi

horus1955

Rewelacja. Dzięki za info. W takim razie został 14sty.

BestBone

Pomyłka na "15sty".

BestBone

Jak chcesz nr 15 to jeśli masz dostęp do gryzonia, wpisujesz w wyszukiwaniu Lethal Weapon S02E15 z opcją "wszystkie"
Pojawi sie wtedy coś takiego:
Lethal Weapon S02E15 [2x15] An Inconvenient Ruth ( Napisy PL).txt pobierz
Lethal Weapon
1280x720:
On-Line na https://openload.co/f/kFMt687sywU
720x480:
==> Avi.Rar 273,5 MB - ten plik pobierasz!!! napisy wklejone
==> Rmvb.Rar 175,3 MB

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones